Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки в Сумську область узяв участь у церемонії вручення державних нагород учасникам оборони міста Охтирки.
Про це повідомляє Офіс Президента України.
Ордени «За мужність» ІІІ ступеня та медалі «За військову службу Україні» від глави держави отримали військовослужбовці ЗСУ.
Ордени й медалі також Президент вручив працівникам Служби безпеки України, Національної гвардії, Національної поліції, Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Крім того, Володимир Зеленський вручив нагороди чотирьом цивільним особам: орден княгині Ольги ІІІ ступеня та ордени «За мужність» ІІІ ступеня, якого одна особа була удостоєна посмертно.
У суботу, 4 квітня, Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо застосування санкцій проти російських субʼєктів, які забезпечують ворожи
Сили безпілотних систем продовжують знижувати можливості протиповітряної оборони російських загарбників у тимчасово окупованому Криму.
Щоб не наражати на небезпеку своїх бійців 12 бригада спеціального призначення «Азов» використала для гасіння пожежі наземний роботизований комплекс.
Президент України нагородив «Хрестом бойових заслуг» трьох бійців 93 окремої механізованої бригади Холодний Яр, які 224 дні тримали позицію на Костянтинівському
Міністерство оборони України масштабує цифровий облік у війську, який дозволяє скорочувати бюрократію на всіх рівнях.
Інформація про нібито підготовку в Україні механізмів, спрямованих на мобілізацію жінок, не відповідають дійсності.
Об’єднаний навчально-тренувальний центр “Поділля”, Інструктор
від 25000 до 100000 грн
Кам'янець-Подільський, Хмельницька область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….