ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

У Чорному морі перебуває один підводний ворожий ракетоносій з чотирма ракетами типу «Калібр» — Наталія Гуменюк

Новини
28 Березня 2023, 8:51
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото

У Чорному та Азовському морях оголошене кількаденне штормове попередження – протягом наступних кількох днів погода на південному напрямку буде лише погіршуватися, тобто «лагідного» моря не передбачається. Про це  у прямому етері телемарафону «Єдині новини» зазначила начальник об’єднаного пресцентру Сил оборони Півдня України капітан 1 рангу Наталія Гуменюк.  За словами спікерки, це відчувається на стані корабельного складу росіян — він зменшений до 7 одиниць в Чорному морі, зокрема один підводний ракетоносій з чотирма ракетами типу «Калібр», та один — в Азовському. 

— Це фактично позначення присутності сили, і говорить про те, що ракетний удар ймовірний, але він буде не масований. Скоріш за все будуть застосовані точкові удари. Більше ми ставимо наразі на авіацію — за аналізом попередніх двох діб ми бачимо, що ворог активізував її використання Південному напрямку. За минулу добу відбулися дві атаки з використанням керованих авіаційних бомб, але наше ППО теж результативного відпрацювало. Для росіян це новий етап у веденні бойових дій — керовані авіаційні бомби, зокрема на південному напрямку, вони ще не застосовували, — заявила Гуменюк.  

Кореспондент АрміяInform

«Ми пройдемо зиму й збережемо життя»: Володимир Зеленський просить США продати Україні антибалістичні ракети
«Ми пройдемо зиму й збережемо життя»: Володимир Зеленський просить США продати Україні антибалістичні ракети

Україна має у 2,5 раза менше ракет-перехоплювачів, ніж торік, тоді як росія збільшила кількість балістичних ракет.

«Не могли не знати, що ціль абсолютно цивільна»: Президент прокоментував удар по локомотиву на Одещині
«Не могли не знати, що ціль абсолютно цивільна»: Президент прокоментував удар по локомотиву на Одещині

Окупанти вдарили реактивним дроном по локомотиву пасажирського потяга на Одещині. У потязі перебували 340 людей.

Удар на 1300 кілометрів: уражено нафтопереробний комплекс «Газпром нефтехим Салават»
Удар на 1300 кілометрів: уражено нафтопереробний комплекс «Газпром нефтехим Салават»

У ніч на 13 серпня Сили оборони України завдали ураження по нафтопереробному комплексу «Газпром нефтехим Салават» у місті Салават, Республіка Башкортостан, рф.

150 ухилянтів вчили 50 дітей: на Київщині викрили «ліцейську» схему
150 ухилянтів вчили 50 дітей: на Київщині викрили «ліцейську» схему

Її учасники платили $10 тисяч за фіктивну «посаду вчителя» не для навчання дітей, а для уникнення мобілізації.

ВАКАНСІЇ
Olx Номер обслуги до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

RobotaUa Інженер з ремонту дронів, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

RobotaUa Стрілець – снайпер

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

WorkUa Лікар-травматолог

від 21000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

Olx кравець, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Ярмолинці, Хмельницька область

WorkUa Кухар (служба за контрактом в ЗСУ)

від 20000 до 60000 грн

Софіївка

3 відділ Криворізького РТЦК та СП