ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Єдиний державний реєстр зброї в Україні запустять у червні 2023 року

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Березня 2023, 6:39
Ігор Клименко. Архівне фото

Про це в етері телемарафону «Єдині новини» повідомив очільник Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

«Ми плануємо запустити єдиний державний реєстр зброї рівно через три місяці, 23 червня», — сказав очільник МВС.

Міністр внутрішніх справ зазначив, що розробка єдиного державного реєстру зброї потрібна, щоб була можливість обмінюватися даними в електронному вигляді із суб’єктами господарювання та з іншими правоохоронними структурами.

«Уся зброя, яка легально була видана громадянам на початку широкомасштабного вторгнення, в тому числі підрозділами Національної поліції, перебуває на обліку в єдиній базі. Проблем щодо контролю за її використанням немає. Тому ця зброя до кінця війни залишатиметься в наших громадян», — запевнив Ігор Клименко.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Росіяни скинули авіабомби на Краматорськ і Слов’янськ: 8 поранених, пошкоджено понад 100 будинків

Росіяни скинули авіабомби на Краматорськ і Слов’янськ: 8 поранених, пошкоджено понад 100 будинків

Щонайменше сім людей поранені у місті Слов'янськ сьогодні вранці внаслідок чергового російського обстрілу. Серед постраждалих одна людина перебуває у тяжкому стані.

515 «крил» за місяць: зенітники «Трійки» влаштували «дронопад» для ворога

515 «крил» за місяць: зенітники «Трійки» влаштували «дронопад» для ворога

Протягом вересня 2025 року підрозділи протиповітряної оборони Третьої штурмової бригади знищили 515 ворожих безпілотників, серед яких «Shahed», «Lancet», «ZALA» та «Supercam».

«Це навіть складно назвати штурмами» — поблизу Покровська ворожі піхотинці «прошмигують» між позиціями

«Це навіть складно назвати штурмами» — поблизу Покровська ворожі піхотинці «прошмигують» між позиціями

На Покровському напрямку ситуація залишається складною. Ворог трансформує свої «лобові» штурми в «міжпозиційне просочування».

У 17 ОВМБр показали, що відбувається з ворожими дронами під дією нашого РЕБ

У 17 ОВМБр показали, що відбувається з ворожими дронами під дією нашого РЕБ

Фахівці з радіоелектронної боротьби 17 окремої важкої механізованої бригади ЗСУ показали, що відбувається з російськими дронами під дією нашого РЕБ.

Європарламент закликав збивати російські повітряні цілі, що загрожують країнам ЄС

Європарламент закликав збивати російські повітряні цілі, що загрожують країнам ЄС

Європейський парламент схвалив резолюцію щодо необхідності координованих дій, посилення оборони та санкцій для протидії російським провокаціям, спрямованим проти безпеки та інфраструктури ЄС.

«Благословення» на втечу: священник УПЦ (МП) брав €13 000 за переправлення через кордон

«Благословення» на втечу: священник УПЦ (МП) брав €13 000 за переправлення через кордон

У Чернівцях правоохоронці затримали священнослужителя УПЦ (МП) та його спільника, які, за даними слідства, організували схему незаконного переправлення чоловіків до Румунії — за 13 тисяч євро з особи.

ВАКАНСІЇ

Гранатометник

від 22000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 3022 НГУ

Водій

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

415 окремий батальон ЗСУ Запорізька Січ.

Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Аналітик, дешифрувальник БПЛА

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Токаp, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Майстер БПЛА

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

--- ---