ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Секрет управління росіянами бункерному діду підказали «офіцерські повії»

Blogger pool Публікації
Прочитаєте за: 2 хв. 23 Березня 2023, 11:22

Поки що рф ще вдається заганяти до лав свого війська нові тисячі мобілізованих. Цьому  активно допомагають самі ж  російські родини, адже кремль обіцяє родичам до 7 мільйонів рублів  за кожного вбитого на фронті. Ця велика (в жебрацькій росії) сума просто гіпнотизує мокшанське населення. 

Але обіцяні гроші не отримує і половина родин утилізованих в Україні окупантів. Оскільки — десятки тисячі тіл російських військових залишені в українських степах і лісах, і ними вже опікуються  дикі тварини. Тож як довести недовірливій російській Феміді, що твій син, батько, чоловік «героїчно загинув», а не здався добровільно в полон? Як кажуть російські слідчі й прокурори: « Нєт тєла-нєт дєла!»

В окремих російських регіонах уже призвичаїлися замість грошей чи автомобіля «Лада-Каліна» давати родинам загиблих баранів, дрова,

50 кг риби тощо. Погодьтеся, це дуже дешевий продаж людей, котрі за ці  жалюгідні подачки пішли вбивати українців, але загинули самі.

Проте є такі регіони, де 7 млн рублів через злидні населення справляють враження чогось фантастичного, бо їх в умовах тотального безробіття не можна заробити мозками чи руками. І тому ці росіяни  погоджуються служити в армії, бо для них це єдина можливість розв’язати свої матеріальні проблеми, навіть ризикуючи власним життям. 

Тому  матеріальний чинник й спрацьовує. Він був і є для росії універсальним методом розв’язання проблем з її населенням в усіх загарбницьких війнах. Згадаймо хоча б катастрофу підводного човна «Курськ».

Тоді новообраний президент рф путін прибув до головної бази Північного флоту в місті Сєвєроморську. Там у клубі на нього накинулися дружини загиблих офіцерів, звинувачуючи в помилках верховного головнокомандувача. Той своєю чергою назвав офіцерських дружин «повіями», котрих зловорожі сили навмисно виставили проти нього. Невдовзі одна з цих жінок мала відверту розмову з путіним. Вона сказала йому, що її чоловік мав стати  капітаном І рангу  і збирався служити ще 10 років. За цей час, враховуючи службу на Півночі, враховуючи підводний флот, звання, посаду, він міг заробити дуже багато. «От якби ви  мені та іншим  родичам це все компенсували, то ситуація змінилася б». путін тоді мав всі підстави зойкнути: «Еврика!» Справді, коли всім  дали такі компенсації, всі заспокоїлися, всі втратили інтерес до розслідування того, що сталося з «Курськом». А кремлівський карлик міг би повторити після цього слова сталіна: «Я знаю, як керувати цим народом». І керує досі…

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Витягали з полум’я, нищили броню й окупантів»: двоє офіцерів полку «Скеля» отримали «Золоту Зірку»

«Витягали з полум’я, нищили броню й окупантів»: двоє офіцерів полку «Скеля» отримали «Золоту Зірку»

425-й окремий штурмовий полк «Скеля» привітав своїх побратимів із присвоєнням найвищої державної нагороди — звання Героя України. Президент Володимир Зеленський особисто вручив ордени «Золота Зірка» старшим лейтенантам Єгору Сидоренку та Олександру Шпаку.

Затримано коригувальника ворожих ударів по енергетичній інфраструктурі Києва

Затримано коригувальника ворожих ударів по енергетичній інфраструктурі Києва

Правоохоронні органи затримали російського агента, який коригував ворожі удари по енергетичній інфраструктурі Києва.

Ювелірне знищення піхоти та детонація РСЗВ: 413-й полк «Рейд» показав «найкраще відео перед сном»

Ювелірне знищення піхоти та детонація РСЗВ: 413-й полк «Рейд» показав «найкраще відео перед сном»

413-й окремий полк «Рейд» СБС ЗСУ оприлюднив нарізку роботи своїх FPV-пілотів, які з філігранною точністю «перетворюють ворогів на попіл». У підписі до відео захисники зазначили, що це — «найкраще відео перед сном для нас і найгірше для окупанта».

«Саджає „ждуни“ на основних маршрутах» — поблизу Гуляйполя росіяни намагаються нищити логістику Сил оборони

«Саджає „ждуни“ на основних маршрутах» — поблизу Гуляйполя росіяни намагаються нищити логістику Сил оборони

На Гуляйпільському напрямку вже кілька тижнів загрозлива ситуація. Ворог тисне, намагаючись зруйнувати логістику Сил оборони.

Україна отримала статус «Розширеного партнерства» з Об’єднаними експедиційними силами (JEF)

Україна отримала статус «Розширеного партнерства» з Об’єднаними експедиційними силами (JEF)

Меморандум про розширення партнерства між Україною та JEF підписали міністри оборони країн-членів JEF. Вперше такий статус отримала держава, що не є членом об’єднання.

«Я в домікє»: окупант переплутав хованки з війною перед ураженням українським дроном

«Я в домікє»: окупант переплутав хованки з війною перед ураженням українським дроном

Оператори БПЛА першого батальйону безпілотних систем 59 ОШБр імені Якова Гандзюка вполювали окупантів нічними дронами та зацільмували цікаву ситуацію.

ВАКАНСІЇ

Навідник

від 22000 до 120000 грн

Краматорськ

81 ОДШБ

Водій-електрик

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Електрозварник (військова служба за контрактом в ЗСУ)

від 50000 до 170000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Старший сапер

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Водій, контрактна служба

від 22000 до 55000 грн

Черкаси, Черкаська область

Водій

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

--- ---