Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
8 березня – Міжнародний жіночий день – свято прав і досягнень жінок – уже давно стало добрим приводом для висловлення вдячності й шани всім українкам. Особливо щемкими є ці почуття нині, коли жінки України боронять рідну землю від російської агресії.
Сьогодні, обравши професію за власними навичками й уміннями, українки рятують життя і боронять країну, повсякчас здійснюючи щоденний подвиг служіння рідному народові. В Українській армії – їх понад 50 тисяч.
Українки на рівні з чоловіками нині обіймають майже всі можливі військові спеціальності: медикині й снайперки, кулеметниці та операторки дронів, артилеристки і танкістки тощо. Не припиняється потік подачі документів від дівчат-абітурієнток до вищих військових навчальних закладів. Для українок немає обмежень зі спеціальностей. І в цьому полягає рівність – мати право вибору та можливість його реалізувати незалежно від того – чоловік ти чи жінка.
Ми дякуємо і пам’ятаємо тих, хто віддав своє життя в боротьбі за свободу.
Ми сильні, вільні, рівні. Ми в міцній Україні. Шануємо, пишаємось, віримо, дякуємо – щодня!
Разом переможемо!
У перехопленні воєнної розвідки зафіксовано факти системного вбивства російськими командирами власних військовослужбовців.
Адміністрація та медичний персонал лікарень тепер мають достатні підстави для допуску представників служб супроводу до пацієнтів-військовослужбовців.
Пілоти 1-го штурмового батальйону 92-ї штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка скористалися допомогою вітра у знищенні росіянина.
Проєкти отримають фінансування по програмі ЄС SAFE і передбачають налагодження виробництва дронів на території Румунії у співпраці з українськими компаніями.
Операторами 159-ї механізованої бригади на південний схід від Вознесенівки було знищено автомобіль «Улан».
Прожекторист зенітного взводу (військова служба за контрактом)
від 50000 до 120000 грн
Івано-Франківськ
Івано-Франківський ОТЦК та СП
Водій-електрик відділення ударних безпілотних авіаційних комплексів (коптерного типу)
від 21000 до 121000 грн
Краматорськ
106 окремий батальйон ТрО 109 окремої бригади Тро ЗСУ
Оператор взводу радіоелектронної боротьби, військовослужбовець
від 50000 до 120000 грн
Ужгород
68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….