ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Хакатон 2023: Українські команди здобули призові місця на міжнародних змаганнях НАTO

Важливо Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 2 Березня 2023, 11:37

У столиці Польщі – Варшаві відбулися масштабні міжнародні змагання NATO TIDE Hackathon 2023, у яких взяли участь понад сто кіберфахівців з 26 команд, які представляли 13 країн-членів і партнерів НАТО.

Україну представляли переможці Національного оборонного хакатону 2022 – по дві команди з Департаменту кіберполіції Національної поліції України (First-C.O.P і NEXT-C.O.P) та від компанії SoftServe (Валькірія-1 і Валькірія-2). Також у змаганні брали участь дві команди Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України (KRAB та SSSCIP LAB) та команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

За результатами Хакатону команда «Валькірія-1» посіла перше місце у завданні зі створення дашборду для аналізу показників ефективності учасників навчання CWIX щодо їхнього прогресу у досягненні взаємосумісності. Друге місце у цьому завданні посіла команда ДССЗЗІ – KRAB. А команда з Військового інституту телекомунікацій отримала приз за найінноваційніше рішення за результатами розв’язання завдання із побудови концепції візуальної навігації для малих БПЛА.

Цьогоріч українські представники активно долучилися до організації та планування TIDE Hackathon 2023. Зокрема представники компанії Cyber Unit Technologies розробили одне з трьох завдань хакатону та надавали технічну підтримку учасниками під час змагання.

Також під час заходу представники Центру інновацій та розвитку оборонних технологій Міністерства оборони України презентували учасникам NATO TIDE Hackathon 2023 українську новітню розробку – систему Delta. Команда розробників Delta двічі ставала переможцями NATO TIDE Hackathon – у 2017 та 2018 роках. Цього року офіцерів Центру інновацій запросили на Хакатон як доповідачів – для обміну досвідом зі спільнотою НАТО та презентації власних розробок.

Нагадаємо, що команди C.O.P, ДДК ДССЗІ, Валькірія – переможниці національного оборонного Хакатону, який проводився МОУ у минулому році.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Скид з «Вампіра» очима FPV-дрона: прикордонники показали «родзинку вечора» та знищення 50 окупантів

Скид з «Вампіра» очима FPV-дрона: прикордонники показали «родзинку вечора» та знищення 50 окупантів

Пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» оприлюднили кадри своєї бойової роботи, де загалом було ліквідовано близько 50 окупантів.

«Дрони без покарання»: у Бельгії фіксують вторгнення «невідомих» БПЛА над виробником систем ППО

«Дрони без покарання»: у Бельгії фіксують вторгнення «невідомих» БПЛА над виробником систем ППО

У Бельгії фіксують зростання кількості «невідомих» дронів над об’єктами оборонної компанії Thales Belgium, одного з найбільших виробників систем ППО в Європі. Керівництво компанії закликає владу терміново змінити законодавство, яке наразі забороняє збивати такі безпілотники.

«Два вуха на трьох» — поранені окупанти у перехопленні ГУР скаржаться, що їх знову женуть на позиції

«Два вуха на трьох» — поранені окупанти у перехопленні ГУР скаржаться, що їх знову женуть на позиції

Російське командування продовжує гнати своє «гарматне м’ясо» на виконання завдань, попри серйозні поранення.

Десантура в тилу ворога, засідка «Скелі» на окупантів, викосив русню на повному ходу: стрім

Десантура в тилу ворога, засідка «Скелі» на окупантів, викосив русню на повному ходу: стрім

Безпілотник ДШВ уразив ціль у тилу росіян. Команда SKY STRIKE Unit змогла пролетіти FPV-дроном понад 40 кілометрів, обійти РЕБ, залетіти в окуповане Курахове і там підірвати КАМАЗ. Наразі «кілзона» групи безпілотних систем 7 корпусу швидкого реагування ДШВ складає 15–20 км.

Двох колаборантів, захоплених у полон на Донеччині, засуджено за держзраду

Двох колаборантів, захоплених у полон на Донеччині, засуджено за держзраду

Двох зрадників із тимчасово окупованої Луганщини, які воювали проти України у складі російських угруповань, засуджено до 15 років позбавлення волі. Причому одного з них, за даними слідства, власні побратими кинули на позиціях під час втечі.

Охоплений полум’ям окупант спробував врятуватися у воді, проте FPV «телепортував» його назад на берег

Охоплений полум’ям окупант спробував врятуватися у воді, проте FPV «телепортував» його назад на берег

Оператори безпілотних систем 18 Словʼянської бригади підпалили російського піхотинця, спонукавши його до незапланованих водних процедур.

ВАКАНСІЇ

Водій

від 20300 до 120000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

Гранатометник

від 21000 до 130000 грн

Дрогобич

Військова частина А7079

Електрозварник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Кулеметник

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 об ТрО 123 Обр ТрО

Номер обслуги самохідної гармати в ЗСУ

від 20000 до 60000 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Розвідник

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

--- ---