Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес під час свого візиту до Києва побував на трагічних місцях у Бучі та Ірпені, де російські окупанти чинили геноцид проти українців.
Про це він написав у своєму Твіттері.
«Буча та Ірпінь показують рани та шрами варварства путіна», — прокоментував побачене прем’єр Іспанії.
Він додав, що росія не виграє цю війну.
«Вся Іспанія разом з Україною», — йдеться у його дописі.
Bucha e Irpín muestran las heridas y cicatrices de la barbarie de Putin.
Rusia no va a ganar esta guerra.
Toda España está con Ucrania. pic.twitter.com/U4JonSGkF4
— Pedro Sánchez (@sanchezcastejon) February 23, 2023
Оператори СБС в ніч на 5 квітня завдали ударів по порту Приморськ у Леніградській області та нафтопереробному заводу у місті Кстово Нижнєгородської області.
Пілоти 46-ї аеромобільної Подільської бригади уразили велику кількість росіян, серед яких було справжнє диво.
Пілоти 3-ї важкої механізованої Залізної бригади зафіксували факт вбивства росіянами власних солдатів, які ішли здаватися.
Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка зафіксували масований дроновий накат росіян.
Оператори батальйону безпілотних систем «Перун» 42-ї механізованої бригади імені Героя України Валерія Гудзя уразили російську «броню» та піхоту.
Загальна кількість поранених складає 35. Під вогнем військових рф опинилися громади по всій території області.
Інструктор забезпечення навчально-тренувального процесу обслуг ЗРК
від 27000 до 30000 грн
Васильків, Київська область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….