ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

160 курсантів-«корольовців» два тижні змагалися в силових видах спорту

Регіони
Прочитаєте за: 2 хв. 22 Лютого 2023, 10:48

Протягом двох тижнів поспіль курсанти Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова змагалися між собою у трьох силових видах спорту — армрестлінгу, пауерліфтингу (жим штанги) та гирьового спорту.

— Сила й витривалість завжди були й будуть в пріоритеті у фізпідготовці військовослужбовців Збройних Сил України, — каже доцент кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки та спорту інституту, заслужений майстер спорту України з гирьового спорту, заслужений тренер України підполковник Василь Пронтенко. — А усвідомлення своїх сил збільшує їх!

Загалом у змаганнях взяли участь 160 курсантів 1–4 курсів — як чоловіків, так і жінок. За словами Василя Пронтенка, найбільше призових місць за підсумками змагань у здобутку курсантів старших курсів, однак неабияк зарекомендували себе і спортсмени з 1–2-х курсів.

Під час змагань двоє курсантів, Юрій Бобай та Дмитро Осипчук, виконали нормативи кандидата в майстри спорту з гирьового спорту. Ще четверо — нормативи 1-го дорослого розряду: троє — гирьовиків, курсанти Наталія Мельник, Богдан Киян та Кирил Коваленко, і один, Богдан Майданович, став першорозрядником з пауерліфтингу (жим штанги).

— Я би також окремо виділив у армрестлінгу двох курсантів, Івана Кекуха та Іллю Скоробагатого, — говорить підполковник Василь Пронтенко. — Ці хлопці у своїх вагових категоріях із легкістю побороли суперників та показали високу професійну майстерність.

Та, мабуть, справжнім відкриттям змагань, як розповів офіцер журналістові АрміяInform, стала дівчина — курсантка Анастасія Вознюк. Настя спромоглася взяти участь у змаганнях з усіх трьох видів спорту, посівши призові місця в кожному з них!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Заплив холодною Тисою ледь не став для ухилянта фатальним

Заплив холодною Тисою ледь не став для ухилянта фатальним

На Закарпатті врятували військовозобов’язаного чоловіка, який ледь не загинув, намагаючись переплисти Тису, щоб незаконно потрапити до Румунії.

«Від них не сховаєшся» — бригада «Рубіж» продемонструвала переваги своїх важких бомберів

«Від них не сховаєшся» — бригада «Рубіж» продемонструвала переваги своїх важких бомберів

Однією з головних переваг українських важких бомберів типу Vampire є здатність нести потужні заряди, які здатні не лише вражати цілі підрозділи російських піхотинців, а й знищувати будь-яке укриття, в якому ті спробують сховатися.

Поранений росіянин перед смертю вирішив пообійматися з українським FPV

Поранений росіянин перед смертю вирішив пообійматися з українським FPV

Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді показав пораненого російського штурмовика, який перед своєю смертю вирішив пообійматися з українським FPV-дроном.

Від «ждунів» до артилерії та РЕБ: «морські котики» показали «зачистку» на Сумщині

Від «ждунів» до артилерії та РЕБ: «морські котики» показали «зачистку» на Сумщині

На Північно-слобожанському напрямку екіпажі розвідувально-ударних дронів 73-го морського центру Сил спеціальних операцій системно знищують широкий спектр ворожих цілей — від дронів-«ждунів» і артилерії до засобів радіоелектронної боротьби та складів боєприпасів.

«Нашу влучність вже видно» — Президент анонсував нарощування далекобійних ударів по рф

«Нашу влучність вже видно» — Президент анонсував нарощування далекобійних ударів по рф

Президент України Володимир Зеленський упевнений, що далекобійні удари по російських стратегічних об’єктах створюють умови для наближення миру.

Заброньовані «мертві душі»: у Харкові депутат міськради створив власну схему для ухилянтів

Заброньовані «мертві душі»: у Харкові депутат міськради створив власну схему для ухилянтів

Правоохоронні органи викрили керівництво одного з комунальних підприємств Харкова, що належить до об’єктів критичної інфраструктури, у створенні власної схеми для ухилянтів.

ВАКАНСІЇ

Артилерист, військовослужбовець

від 28000 до 150000 грн

Київ

Єдиний рекрутинговий центр ССО ЗСУ

Розвідник зенітного артилерійського відділення

від 50000 до 100000 грн

Вся Україна

Військова частина А4085

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Кропивницький та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Кропивницький, Кіровоградська область

Стрілець

до 20500 грн

Житомир

Військова частина А2192

Водій

від 20000 до 100000 грн

Тернопіль

Перший відділ Тернопільського РТЦК та СП

Стpілець-регулювальник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---