ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

росіяни намагаються використовувати мікросхеми та плати, які є універсальними або взаємозамінними

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Лютого 2023, 12:26

Про це на брифінгу в Military Media Center наголосив представник Центру досліджень трофейного та перспективного озброєння та військової техніки Генерального штабу Збройних Сил України Андрій Рудик.

Відповідаючи на запитання журналіста АрміяInform, він підтвердив використання іноземних компонентів у старих артилерійських системах на кшталт «Ураган», «Смерч» або «Град», які росіяни широко застосовують у війні проти України.

Також Андрій Рудик підкреслив, що росіяни намагаються використовувати такі мікросхеми, плати та інші компоненти систем управління вогнем, які є універсальними або взаємозамінними.

— Тобто умовно такий же самий блок можна скрутити, переставити на іншу техніку, — сказав Андрій Рудик та підкреслив: — Але це стосується тих радянських систем, які вони модернізують саме зараз, не старих зразків. Саме тому наша увага сконцентрована на «Торнадо-Г», тому що це одна з останніх модифікацій даної ракетної системи залпового вогню.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
На Покровському напрямку українські захисники зупинили 40 атак противника

На Покровському напрямку українські захисники зупинили 40 атак противника

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 151 бойове зіткнення, українські захисники стійко стримують натиск окупантів, завдаючи ворогу значних втрат.

Ворог завдав удару по багатоповерхівці в Запоріжжі: дві людини постраждали

Ворог завдав удару по багатоповерхівці в Запоріжжі: дві людини постраждали

Під ранок росіяни атакували Запоріжжя ударним безпілотником. Через удар «шахеда» виникло загоряння у багатоповерхівці.

Україна налаштована на сильну фінальну угоду щодо миру — Володимир Зеленський

Україна налаштована на сильну фінальну угоду щодо миру — Володимир Зеленський

Українська сторона готова й надалі працювати максимально якісно, конструктивно та чесно, щоб фінальна угода щодо встановлення миру була сильною та справедливою.

Підводний човен, 9 танків та 67 артсистем: Генштаб оприлюднив втрати ворога

Підводний човен, 9 танків та 67 артсистем: Генштаб оприлюднив втрати ворога

За минулу добу російські загарбники втратили 1 150 військових вбитими та пораненими, а також 702 одиниці техніки.

На Костянтинівському напрямку Сили оборони відбили 19 атак противника — Генштаб

На Костянтинівському напрямку Сили оборони відбили 19 атак противника — Генштаб

Відбулося 140 бойових зіткнень, Сили оборони України продовжують стримувати натиск окупаційних військ.

Сьогодні відбудеться засідання «Рамштайн»

Сьогодні відбудеться засідання «Рамштайн»

16 грудня відбудеться чергове засідання Контактної групи з питань оборони України (формат «Рамштайн»).

ВАКАНСІЇ

Кулеметник відділення снайперів 23 ОМБр

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Інспектор прикордонної служби (1, 2 кат.), технік

від 20000 до 22000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 51000 грн

Суми

Державна прикордонна служба України

Командир катера(військовослужбовець)

від 30000 до 60000 грн

Одеса, Одеська область

Бойовий медик в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Херсон

Старобільський РТЦК та СП

--- ---