ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ми впевнені в нашій армії та чекаємо потужних рішень від партнерів — Володимир Зеленський

Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 30 Січня 2023, 23:32
Президент України Володимир Зеленський в Одесі

Україна та наші партнери робитимуть усе необхідне, щоб наміри Росії перейти до нового етапу наступу з метою реваншу зазнали невдачі. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ за результатами переговорів із Прем’єр-міністром Данії Метте Фредеріксен в Одесі.

«Я думаю, що Росія дуже хоче якогось великого реваншу. Думаю, вона його почала. І я думаю, що їм не вдасться забезпечити своє суспільство якимось переконливим позитивним результатом у наступі. Я впевнений у нашій армії. Ми будемо їх усіх потроху зупиняти, розбивати й готувати свій великий контрнаступ», — наголосив Глава держави.

Як зазначив Президент, не припиняються спроби Росії досягти успіху в цій війні, зокрема на Донецькому напрямку, і цей процес постійно посилюється.

«Щодня в них або нові групи кадрових військових, або ми бачимо збільшення кількості „вагнерівців“. Усю цю інформацію наші військові обробляли. І запит до партнерів щодо посилення нашої армії ґрунтувався саме на цій інформації», — розповів він.

За словами Володимира Зеленського, Україна детально аналізує всі наявні дані та звертається до партнерів по відповідну підтримку.

Глава держави відзначив позитивні результати нещодавньої зустрічі у форматі «Рамштайн», але наголосив на важливості того, щоб відповідні рішення були вчасними.

«Тому що іноді хороші рішення, коли уповільнюються, в результаті стають слабкими», — переконаний він.

Як повідомив Президент, тривають переговори щодо формування танкової коаліції, і через величезну кількість наявних викликів часу на довгі роздуми немає.

«Нам потрібні рішення. Ми хотіли б залучити якомога більше країн до танкової коаліції, щоб мати успіхи на полі бою. Втім, це справді доволі складне питання, бо іноді ситуація залежить не від одного рішення, а від кількох. Деякі країни можуть забезпечити підготовку, деякі можуть дати боєприпаси. Нам треба працювати разом», — пояснив Володимир Зеленський.

Зокрема, він висловив сподівання на позитивні рішення щодо постачання танків з боку Данії у найближчому майбутньому.

Прем’єр-міністр Данії Метте Фредеріксен в Одесі

Зі свого боку Метте Фредеріксен зазначила, що з початку війни її країна заявила, що підтримуватиме Україну всім необхідним, і довела на практиці, що є для України справжнім другом.

«Звичайно, танки — це те, що ми сьогодні обговорювали. Ми нещодавно передали Україні артилерійські системи. Але танки також потрібні. Ми говорили про різні теми, які важливі для України зараз і на майбутнє, зокрема про танки», — сказала Прем’єр-міністр.

Джерело: Офіс Президента України

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Оператори БПЛА 103-ї бригади спалили командний пункт дронщиків-окупантів
Оператори БПЛА 103-ї бригади спалили командний пункт дронщиків-окупантів

Пілотами екіпажу «Перун» 1 ББпС «Чорний Стриж» було виявлено та знищено КП противника, разом зі зберігавшимся там майном.

У Ямполі — мінус ворожий Т-72: українські захисники «демілітаризували» важку техніку окупантів
У Ямполі — мінус ворожий Т-72: українські захисники «демілітаризували» важку техніку окупантів

Завдяки злагодженій взаємодії кількох підрозділів ЗСУ вдалося знищити черговий Т-72 окупантів у районі н.п. Ямпіль.

Ворог 25 разів намагався атакувати позиції українських воїнів на Гуляйпільському напрямку
Ворог 25 разів намагався атакувати позиції українських воїнів на Гуляйпільському напрямку

Від початку доби загальна кількість ворожих атак складає 129.

На Харківщині підрозділи Угруповання об’єднаних сил знищують техніку та самих окупантів
На Харківщині підрозділи Угруповання об’єднаних сил знищують техніку та самих окупантів

Підрозділи Залізної бригади разом із піхотою, прикордонниками та зенітниками щодня нищать штурмові групи, техніку й ворожі БПЛА.

Оператори БПЛА 5-ї штурмової знищили нетипові РСЗВ окупантів
Оператори БПЛА 5-ї штурмової знищили нетипові РСЗВ окупантів

Дронарі 5 окремої штурмової бригади виявили та знищили РСЗВ противника різних типів, деякі на момент урадження були з боєкомплектом.

На землі і в небі: дронарі 53-ї бригади знищують ворожі БПЛА на Лиманському напрямку
На землі і в небі: дронарі 53-ї бригади знищують ворожі БПЛА на Лиманському напрямку

Поки ворог намагається вести розвідку під покровом темряви, пілоти батальйону Signum влаштовують справжній «зорепад» їхнім БПЛА.

ВАКАНСІЇ
Оператор протитанкового ракетного комплексу 14 ОМБр

від 23000 до 123000 грн

Володимир, Волинська область

Стрілець-зенітник ПЗРК

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

Водій-слюсар

від 20000 до 120000 грн

Біла Церква

Центр рекрутингу української армії

Стаpший pозвідник-опеpатоp

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Командир відділення у військову частину А4935

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Снайпер

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

--- ---