ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Суд виніс перший вирок за організацію псевдореферендумів на півдні України

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Січня 2023, 15:14
Ілюстративне фото

Зібрано вичерпну доказову базу на організаторку російського псевдореферендуму у Бериславському районі Херсонської області. Після звільнення району співробітники СБУ затримали колаборантку у ході стабілізаційних заходів у жовтні минулого року.

Про це інформує пресслужба СБУ.

Зловмисницею є колишня членкиня місцевої «избирательной комиссии», створеної агресором під час тимчасової окупації території.

Враховуючи співпрацю зі слідством, суд призначив їй покарання у вигляді 5 років ув’язнення з позбавленням права обіймати посади в органах влади та займатися діяльністю, пов’язаною з виборчим процесом, строком на 10 років.

Після захоплення  селища Новоолександрівка Бериславського району ворожа поплічниця добровільно вступила до лав місцевої окупаційної адміністрації. Там виконувала завдання москви щодо організації та проведення незаконного референдуму у тимчасово захопленій частині півдня України.

Для цього зловмисниця формувала так звані «реєстри виборців» на території району, закликала людей прийти на «дільниці» і «проголосувати» на користь країни-агресора. Вона особисто обходила приватні домоволодіння і вимагала від людей поставити потрібну «відмітку в бюлетенях».

Суд визнав її винною у колабораційній діяльності та виніс вирок.

Читайте нас в Telegram
Верба бʼє! Цією ночі у росіян запалали порт на Балтиці і нафтопереробний завод на Волзі
Верба бʼє! Цією ночі у росіян запалали порт на Балтиці і нафтопереробний завод на Волзі

Оператори СБС  в ніч на 5 квітня завдали ударів по порту Приморськ  у Леніградській області та нафтопереробному заводу у місті Кстово Нижнєгородської області.

Штурмовик з броньованим задом: під Покровському уразили дивовижного окупанта
Штурмовик з броньованим задом: під Покровському уразили дивовижного окупанта

Пілоти 46-ї аеромобільної Подільської бригади уразили велику кількість росіян, серед яких було справжнє диво.

«Сваїх нє брасают»: окупанти дронами вбили двох власних штурмовиків, які вирішили здатися
«Сваїх нє брасают»: окупанти дронами вбили двох власних штурмовиків, які вирішили здатися

Пілоти 3-ї важкої механізованої Залізної бригади зафіксували факт вбивства росіянами власних солдатів, які ішли здаватися.

Під Покровськом ворог спробував провести «м’ясний» штурм дронами
Під Покровськом ворог спробував провести «м’ясний» штурм дронами

Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка зафіксували масований дроновий накат росіян.

Демілітарізація на марші: російських танк знешкодили прямо під час стрільби
Демілітарізація на марші: російських танк знешкодили прямо під час стрільби

Оператори батальйону безпілотних систем «Перун» 42-ї механізованої бригади імені Героя України Валерія Гудзя уразили російську «броню» та піхоту.

Сумщина у вогні: 18 дітей поранено внаслідок російських ударів по області
Сумщина у вогні: 18 дітей поранено внаслідок російських ударів по області

Загальна кількість поранених складає 35. Під  вогнем військових рф опинилися громади по всій території області.

ВАКАНСІЇ
Інспектор прикордонної служби, кінолог

від 20500 до 25000 грн

Херсон

Херсонський прикордонний загін

Автомеханік (ЗСУ)

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Оператор відділу розвідки та корегування БпАК

від 50000 до 120000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП

Старший бойовий медик, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій (розрахунок БПЛА)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Кабельник-спаювальник

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

--- ---