ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Про що бреше білоруська пропаганда

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Січня 2023, 6:18

Союзна держава та закиди на адресу Заходу: про що брехала білоруська пропаганда цього тижня:

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки виділяє основні меседжі та ділиться висновками.

«Велике майбутнє Союзної держави росії та білорусі». При цьому у наративі обов’язково робилося застереження, що в союзі обидві країни зберігатимуть свою незалежність — мовляв, це стане основою їхнього успіху.

Можливо, так відбиваються побоювання лукашенка з приводу того, що кремль може взагалі позбавити його влади.

«Захід не може бути лідером людства». Пропагандисти міркували, що «глобалізація зазнала краху, а світ має бути багатополярним».

Нейтральність щодо України. Якщо ще місяць тому на адресу влади у Києві та пересічних українців, а також бійців ЗСУ просто-таки сипалися образи, то тепер інформація подається здебільшого нейтрально.

Досі публікуються «відео з фронту», але вони втратили колишню образливу тональність і тепер виглядають приблизно так: «російський військовий збив гранату, скинуту з українського дрона».

Джерело: Центр стратегічних комунікацій

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Зняття з обліку за долларове «дякую»: на Дніпропетровщині повідомили про підозру працівнику ТЦК

Зняття з обліку за долларове «дякую»: на Дніпропетровщині повідомили про підозру працівнику ТЦК

За процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону повідомлено про підозру військовослужбовцю РТЦК та СП на Дніпропетровщині.

Україна та Нідерланди спільно вироблятимуть дрони — Володимир Зеленський

Україна та Нідерланди спільно вироблятимуть дрони — Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із міністром оборони Нідерландів Рубеном Брекельмансом. Після її закінчення міністри оборони двох країн підписали меморандум про спільне виробництво дронів. 

Десять років тюрми отримав інформатор фсб, який наводив удари рашистів на Краматорському напрямку

Десять років тюрми отримав інформатор фсб, який наводив удари рашистів на Краматорському напрямку

За доказовою базою Служби безпеки реальний термін ув’язнення отримав російський агент, якого затримали на початку 2024 року у Донецькій області.

Чотири танки, десять бронемашин, купа піхоти: «Фенікс» відбив масований штурм Костянтинівки

Чотири танки, десять бронемашин, купа піхоти: «Фенікс» відбив масований штурм Костянтинівки

Прикордонники «Фенікса» відбили черговий масований штурм, в якому окупанти задіяли чотири танки та велику кулькість іншої техніки.

«Буханкам» приготуватись: полк «Рейд» влаштував полювання на російських «робочих конячок»

«Буханкам» приготуватись: полк «Рейд» влаштував полювання на російських «робочих конячок»

Оператори ударних БпАК 413-го полку фіксують та знищують рекордну кількість «Буханок» у своїй зоні відповідальності.

Президенти України та Фінляндії обговорили гарантії безпеки, дипломатичну співпрацю та ситуацію в енергетичній системі

Президенти України та Фінляндії обговорили гарантії безпеки, дипломатичну співпрацю та ситуацію в енергетичній системі

Президент України Володимир Зеленський обговорив з Президентом Фінляндії Александром Стуббом ключові питання дипломатичної та безпекової взаємодії.

ВАКАНСІЇ

Кулеметник у військову частину

від 20000 до 190000 грн

Харків

415-Окремий Стрілецький Батальйон

Водій-санітар 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Санітар, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

Водій-машиніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Водій кат. В, С, С1, D1, D, E в ЗСУ (за контрактом)

від 30000 до 80000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Бухгалтер фінансової служби

від 20000 до 22000 грн

Чернівці

Військова частина 3113 НГУ

--- ---