Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Центр протидії дезінформації при РНБО України повідомляє: в росії з церковних свічок виготовляють окопні – задля допомоги у «священній війні».
Пропагандистські медіа показали репортаж про те, як в російських храмах виготовляють окопні свічки для «другої армії світу». У відео заявляють, що про окопні свічки священнослужителів попросили самі бійці «СВО» і що подібні вироби солдати використовували ще за часів Першої світової війни.
Для таких виробів використовують залишки розплавлених церковних свічок, зокрема з Воскресенського храму, а з матеріалами допомагають парафіяни. Наголошують, що виготовлення таких свічок практично не зупиняється і тому постійно потрібні банки, картон і віск. Виготовлення відбувається одразу в декількох храмах Томська і Сєвєрська.
Виходить, що церковні свічки від прихожан служать солдатам рф, які вбивають та катують мирне населення України.
Пам’ятаймо, що ми – на своїй землі! Ми не провокували цю війну. І щодня Україна наближається до перемоги над російською агресією.
У суботу, 4 квітня, Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо застосування санкцій проти російських субʼєктів, які забезпечують ворожи
Сили безпілотних систем продовжують знижувати можливості протиповітряної оборони російських загарбників у тимчасово окупованому Криму.
Щоб не наражати на небезпеку своїх бійців 12 бригада спеціального призначення «Азов» використала для гасіння пожежі наземний роботизований комплекс.
Президент України нагородив «Хрестом бойових заслуг» трьох бійців 93 окремої механізованої бригади Холодний Яр, які 224 дні тримали позицію на Костянтинівському
Міністерство оборони України масштабує цифровий облік у війську, який дозволяє скорочувати бюрократію на всіх рівнях.
Інформація про нібито підготовку в Україні механізмів, спрямованих на мобілізацію жінок, не відповідають дійсності.
Начальник групи телекомунікації інформаційно-телекомунікаційного вузла
від 20000 до 24000 грн
Хмельницький
В/Ч А1056
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….