Про одну з моделей повітряних суден, що були перетворені на брухт на ворожих летовищах у перший день нинішнього літа, — літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50,…
На Вінниччині відкрився регіональний Консультаційний центр Центрального регіону Координаційного штабу, фахівці якого пройшли навчання у громадській приймальні при Координаційному штабі в Києві. Головним завданням центру є надання інформаційно-консультативної та необхідної профільної підтримки сім’ям полонених та зниклих безвісти військовослужбовців.
Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.
«Тепер близькі та родичі військовополонених та зниклих безвісти за особливих обставин, які проживають у Вінницькій, Житомирській, Чернівецькій, Хмельницькій та Черкаській областях, зможуть отримати всі необхідні послуги без далеких поїздок», — підкреслив керівник Робочої групи Координаційного штабу Андрій Юсов.
Координатором Консультаційного центру призначено депутатку Вінницької міської ради Юлію Приймак.
«Наша головна місія – повернення та обмін українських військових та цивільних з полону. У нас працюють юристи, психологи та консультанти, які надаватимуть допомогу сім’ям зниклих безвісти військовослужбовців і сім’ям тих, хто загинув. Ми залучили представників військових та силових структур це: СБУ, прокуратура, поліція, військкомати та Сили оборони», — зазначила керівниця Консультативного центру Центрального регіону Координаційного штабу Юлія Приймак.
Під час презентації роботи Консультаційного центру Центрального регіону також були присутні Голова Вінницької обласної ради В’ячеслав Соколовий, вінницький міський голова Сергій Моргунов, очільники обласних управлінь та відомств, представники яких увійшли до складу Консультаційного центру.
Вінницький міський голова Сергій Моргунов висловив підтримку та зауважив важливість створення та роботи Консультаційного центру у Вінниці:
«Ми підтримуємо цю важливу ініціативу. Я думаю, що всі пам’ятають, як у нас були сльози на очах, коли з полону звільняли наших Героїв. Цю роботу варто продовжувати. І міська рада, зі свого боку, виділяє відповідний ресурс на роботу даного Консультаційного Центру».
Після відкриття Південного та Центрального консультаційних центрів Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими продовжить розгортати регіональні представництва. Вони пришвидшують допомогу сім’ям та близьким військовополонених та зниклих безвісти за особливих обставин.
У Консультаційному центрі Центрального регіону буде можливість як отримати консультацію по телефону, так і записатися на особисту зустріч.
@armyinformcomua
Пілоти бригади «Буревій» влаштували нічне полювання на ворожу піхоту, яка пересувалася біля залізничних колій на тимчасово окупованій території, відправивши окупантів на станцію призначення «вічний спокій».
На Покровському напрямку пілоти батальйону БпЛА «EWOKS» 152-ї бригади двома влучними ударами знищили дорогу та технічно складну ворожу антену зв’язку.
Натхненний прикладом загиблого дядька, 18-річний Данііл зі Слов’янська одразу після повноліття долучився до лав морської піхоти, бо, за його словами, «не хотів чекати, поки хтось інший стане між моєю родиною й ворогом».
На Краматорському напрямку оператори FPV-дронів 5-ї штурмової бригади знищили групу ворожої піхоти.
На Харківщині пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» продемонстрували результативну роботу, знищивши БТР, танк, міномет, САУ «Гвоздика» та вантажівки російських окупантів.
Депутату Дворічанської селищної ради на Купʼянщині заочно повідомили про підозру у колабораційній діяльності за те, що під час окупації він добровільно очолив комунальне підприємство, створене загарбниками.
від 19000 до 120000 грн
Коломия, Івано-Франківська область
від 45000 до 110000 грн
Дніпро
Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП
Про одну з моделей повітряних суден, що були перетворені на брухт на ворожих летовищах у перший день нинішнього літа, — літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50,…