Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Про це повідомив під час брифінгу в Military Media Center начальник Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Національної поліції України генерал поліції третього рангу Олексій Сергєєв.
«Наразі ми в рази збільшили кількість нарядів поліції по всій території держави. Щоденно на патрулювання заступає майже 7 тис. нарядів», — зазначив він.
Наряди поліції орієнтовані на інформування громадян за допомогою гучномовців про сигнали «Повітряна тривога» чи «Ракетна небезпека». У першу чергу такі оголошення будуть відбуватися в населених пунктах, районах, мікрорайонах, які наближені до об’єктів критичної інфраструктури та можуть бути цілями для ворога.
«У разі масштабного відключення електроенергії в регіонах чи в окремих населених пунктах ми здійснюємо збір по тривозі усього особового складу в місці дислокації, після чого поліцейські у складі патрулів залучаються до охорони публічного порядку та безпеки громадян. Маршрути руху таких патрулів розроблені з урахуванням перекриття найбільш важливих соціальних об’єктів, торгових центрів, вокзалів, ринків, банківських установ тощо», — повідомив генерал поліції третього рангу Олексій Сергєєв.
Встановлено абсолютний світовий рекорд— боєць підрозділу Bulava Президентської бригади збив два ворожих «Шахеди» на відстані 500 км.
Воєнна розвідка перехопила розмову російського командира з підлеглими штурмовиками в якій — суцільні погрози розправи за відмову виконувати наказ іти в атаку.
Від початку доби кількість атак агресора по всьому фронту становить 55.
Оператори 1-го центру СБС нанесли удар по «КуйбишевАзот» у Тольятті.
Україна сьогодні — це не просто країна, яка обороняється. Це держава, яка змінює правила гри.
У березні 2026 року підрозділи Міноборони очистили від вибухонебезпечних предметів 876 гектарів територій, звільнених від російських окупантів.
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….