ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Денис Шмигаль обговорив з Джеймсом Клеверлі посилення санкцій проти росії та створення трибуналу

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Листопада 2022, 14:47

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із Державним секретарем у закордонних справах, справах Співдружності націй та розвитку Великої Британії Джеймсом Клеверлі.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Очільник українського Уряду подякував за виділення британською стороною перших 5 млн фунтів стерлінгів на Фонд енергетичної підтримки України Енергетичного співтовариства, що спрямовуватимуться на забезпечення функціонування цивільного енергетичного сектору України.

Прем’єр-міністр України та очільник МЗС Великої Британії обговорили посилення санкцій проти росії та створення спеціального міжнародного трибуналу для притягнення до відповідальності вищого керівництва рф.

Сторони також торкнулися підготовки до Конференції з питань відновлення України у Великій Британії. У цьому контексті було порушено питання конфіскації заморожених російських активів та їх спрямування на відновлення нашої держави.

Денис Шмигаль відзначив, що Україна зацікавлена в розвитку державно-приватного партнерства та веде перемовини з міжнародними організаціями про запровадження механізму страхування військових ризиків.

Глава Уряду України подякував Великій Британії за всебічну вагому підтримку в протидії широкомасштабній агресії росії.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Відплата за Харків: захисники міста помстилися росіянам за загиблих харків’ян
Відплата за Харків: захисники міста помстилися росіянам за загиблих харків’ян

Воїни 127-ї окремої важкої механізованої Харківської бригади відплатили окупантам за загиблих 7 березня під час російського ракетного удару по Харкову.

«Сила українських жінок — це всі 365 днів»: Президент показав зворушливі фото захисниць, медиків і матерів
«Сила українських жінок — це всі 365 днів»: Президент показав зворушливі фото захисниць, медиків і матерів

Президент України Володимир Зеленський у Міжнародний день боротьби за права жінок опублікував серію фотографій, присвячених українкам, які тримають країну під ч

«Понад 75 тисяч жінок у війську»: Олександр Сирський привітав захисниць із Міжнародним днем боротьби за права жінок
«Понад 75 тисяч жінок у війську»: Олександр Сирський привітав захисниць із Міжнародним днем боротьби за права жінок

У лавах Збройних Сил України нині служить понад 75 тисяч жінок, із них більш як 55 тисяч — військовослужбовиці. Щороку їхня кількість зростає.

«Мова про якісний зв’язок не йде»: втрата «Старлінків» змусила ворога шукати альтернативу
«Мова про якісний зв’язок не йде»: втрата «Старлінків» змусила ворога шукати альтернативу

На Костянтинівському напрямку росіяни після втрати доступу до терміналів «Старлінк» налагоджують зв’язок за допомогою облаштування Wi-Fi мостів.

Окупанти вночі атакували Україну балістичними ракетами та 117 ударними БПЛА
Окупанти вночі атакували Україну балістичними ракетами та 117 ударними БПЛА

У ніч на 8 березня росія здійснила комбінований повітряний удар по Україні: ворог запустив дві балістичні ракети та понад сотню ударних безпілотників.

Пам’яті підприємця Олега Шмарка (позивний «Ворон»)
Пам’яті підприємця Олега Шмарка (позивний «Ворон»)

Брав участь у визволенні Херсона та правобережжя області, рятував людей після підриву Каховської ГЕС.

ВАКАНСІЇ
Технік служби захисту інформації

від 20100 до 50000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

Бойовий медик

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Командир відділення

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Водій, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Інженер автомобільної та бронетанкової служби, діловод

від 10000 до 15000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Стрілець-снайпеp

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---