ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У середньому для знищення однієї ворожої цілі застосовується дві зенітні ракети — Юрій Ігнат

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 21 Листопада 2022, 16:37
Речник Командування Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Юрій Ігнат. Ілюстративне фото

Немає якихось чітких нормативів та вимог, але сьогодні в середньому для знищення однієї крилатої ракети чи іншої ворожої повітряної цілі застосовується дві зенітні ракети. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ сьогодні розповів речник Командування Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Юрій Ігнат.

— Це — образно кажучи, аби зрозуміти, що по сучасній ракеті, приміром, Х-101 умовного 2019 року випуску летить ракета комплексу С-300 виробництва 70-х років, — пояснює Юрій Ігнат. — Звичайно, це — не стандарт, і в кожній окремій ситуації рішення щодо бойового застосування приймаються командирами на місцях. Але в середньому — це так, дві зенітні ракети по одній крилатій чи балістичній ракеті ворога. Аби шанс на ураження був вищим.

Також для розуміння того, наскільки складним є сучасний протиповітряний бій в умовах завдання рашистами масованих ракетних ударів по території України, полковник Юрій Ігнат навів декілька цифр із подій минулого тижня, коли по різних регіонах України ворогом було випущено майже 100 ракет різних типів.

— Уявіть собі, що тільки в зоні відповідальності повітряного командування «Захід» було збито 15 ракет, — зазначає офіцер. — Із них тільки на Львівщині — 10. Тобто в повітрі було 15 ворожих та близько 30 наших зенітних ракет, а це — насправді великий протиповітряний бій.

Згадуючи ті, ще зовсім свіжі у пам’яті, події, начальник служби зв’язків з громадськістю Командування Повітряних Сил говорить, що українська система ППО щоразу показує неймовірні успіхи, адже того разу було збито понад 70 із 96 ракет та 10 із 10 дронів-камікадзе Shahed-136.

— Це досягається великою ціною, адже в нас також є втрати, та величезним досвідом, набутим за вісім місяців щоденної бойової роботи наших фахівців, — підсумовує Юрій Ігнат.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Поїздка болгарина до родичів у рф завершилася взяттям в полон українським НРК
Поїздка болгарина до родичів у рф завершилася взяттям в полон українським НРК

Під час бойового чергування на одній з позицій українські бійці взяли в полон громадянина Болгарії, який воював у лавах окупантів.

Окупантам наказують вбивати цивільних на ТОТ України  — перехоплення ГУР
Окупантам наказують вбивати цивільних на ТОТ України — перехоплення ГУР

Фахівцями ГУР зафіксували нові свідчення цілеспрямованого знищення цивільного населення на тимчасово окупованих територій України.

Окупанти намагаються просунутись вздовж річки Сіверський Донець
Окупанти намагаються просунутись вздовж річки Сіверський Донець

На Слов’янському напрямку ворог застосовує тактику інфільтрації малими групами. Основні напрямки просування — вздовж русла річки Сіверський Донец

Знищення росіян в Покровську, вибух переконав окупанта здатись, окупант-порушник згорів: стрім
Знищення росіян в Покровську, вибух переконав окупанта здатись, окупант-порушник згорів: стрім

На сході Покровська розбили групу росіян. Окупанти знову намагалися прорватися в районі гаражного кооперативу.

«Пруть-пруть, потім розуміють, що немає чим» — за січень бригада «Гарт» відмінусувала батальйон росіян
«Пруть-пруть, потім розуміють, що немає чим» — за січень бригада «Гарт» відмінусувала батальйон росіян

На Південно-Слобожанському напрямку, в зоні відповідальності бригади «Гарт» на ситуація залишається напруженою. Ворог йде вперед, незважаючи на колосальні втрат

Катували українських військовополонених на Курщині — росіянам повідомлено про підозру
Катували українських військовополонених на Курщині — росіянам повідомлено про підозру

СБУ заочно повідомила про підозру двом російським тюремникам, які катували полонених воїнів Сил оборони України.

ВАКАНСІЇ
Стрілець-електрик (морська піхота)

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Молодший інспектор прикордонної служби

від 20100 до 25000 грн

Миколаїв

Державна прикордонна служба України

Гранатометник

від 21000 до 120000 грн

Краматорськ

81 ОДШБ

Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

військовослужбовець Номер обслуги гранатометного відділення

від 20000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Стрілець, снайпер

від 22000 до 120000 грн

Краматорськ

81 ОДШБ

--- ---