ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Сили оборони збили ворожий літак Су-25, БПЛА «Ланцет-3» та чотири дрони «Орлан-10»

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Листопада 2022, 7:30
Ілюстративне фото

Cтаном на 6:00 8 листопада 2022 року авіація Сил оборони протягом минулої доби завдала по ворогу 24 удари.

Під ураження потрапили 17 районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, а також 7 позицій засобів протиповітряної оборони противника, інформує Генеральний штаб ЗС України.

Воїни ракетних військ і артилерії за минулу добу уразили 5 пунктів управління, 2 райони зосередження живої сили, озброєння і військової техніки, 2 склади боєприпасів, 2 зенітно-ракетні комплекси та район вогневих позицій артилерії окупантів.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Ворог втратив 950 солдатів, гелікоптер та сім танків — Генеральний штаб ЗСУ
Ворог втратив 950 солдатів, гелікоптер та сім танків — Генеральний штаб ЗСУ

За минулу добу армія країни-агресора втратила 950 одиниць особового складу, гелікоптер та дві РСЗВ.

Зокрема, і Tomahawk: у США представили пересувні пускові установки для відстрілу широкої палітри боєприпасів
Зокрема, і Tomahawk: у США представили пересувні пускові установки для відстрілу широкої палітри боєприпасів

Корпорація Oshkosh Defense представила сімейство самохідних пускових установок FMAV для широкого спектра ракетного озброєння.

Уряд затвердив Порядок ведення цифрового реєстру військовослужбовців
Уряд затвердив Порядок ведення цифрового реєстру військовослужбовців

Кабінет Міністрів України затвердив порядок ведення Державного реєстру військовослужбовців — єдиного цифрового джерела даних про військових ЗСУ та ДССТ. 

«Рушив далі своїм маршрутом, своїм ходом» — уражений росіянами корабель відмовився від допомоги
«Рушив далі своїм маршрутом, своїм ходом» — уражений росіянами корабель відмовився від допомоги

Цивільне судно Bull, яке 4 березня росіяни атакували ударним БПЛА, продовжило свій рух і відмовилося від допомоги ВМС ЗСУ.

Як у кіно: російських штурмовиків загнали дронами в полон
Як у кіно: російських штурмовиків загнали дронами в полон

Операторка наземних дронів з позивним «Зебра» з 20-ї бригади безпілотних систем К-2 розповіла, як допомагала брати в полон окупантів.

ВАКАНСІЇ
Електрик-дизеліст, військовослужбовець

від 21600 до 121600 грн

Львів, Львівська область

Водолаз-військовослужбовець

від 22000 до 50000 грн

Одеса, Одеська область

Розвідник

від 20100 до 120000 грн

Дніпро

108 ОБр Сил ТрО

Редактор Telegram-каналу

від 20000 до 30000 грн

Київ

Стугна, Підрозділ спеціального призначення

Авіаційний технік літаків та вертольотів

від 20100 до 120100 грн

Коломия, Івано-Франківська область

Військовослужбовець (Збройні Сили України) у Заліщики

від 20000 до 75000 грн

Одеса

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

--- ---