Упродовж цього періоду новобранець проходить не лише фізичне тренування, а й внутрішнє становлення — вчиться діяти в колективі, працювати під тиском, приймати відповідальність і мислити як воїн….
Досудовим розслідуванням встановлено, що 60-річна переселенка з Донецької області, переїхавши до смт Великий Бурлук на Харківщині, під час окупації активно підтримувала дії РФ проти України, повідомляє пресслужба Харківської обласної прокуратури.
«5 вересня колаборантка надала інтерв’ю російським журналістам „Первого канала“. Жінка розповіла пропагандистам, як „з 2014 року чекала на росію“. Другий підозрюваний — директор навчального закладу в с. Андріївка Куп’янського району — також активно підтримував „русский мир“. У серпні він провів нараду працівників та повідомив, що навчання в закладі буде здійснюватися за російською програмою, оплата працівникам виплачуватиметься в російських рублях», — йдеться в повідомленні.
У прокуратурі також розповіли, що 7 вересня в селищі Великий Бурлук Куп’янського району колаборант отримав російські підручники за стандартами освіти держави-агресора, які в подальшому привіз до навчального закладу. Після цього він надав вказівку працівникам роздати отримані ним російські підручники учням.
1 листопада двох колаборантів затримано в порядку ст. ст. 208, 615 КПК України. За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури 55-річному чоловіку повідомлено про підозру за фактом вчинення дій, спрямованих на впровадження освіти держави-агресора в закладах освіти (ч. 3 ст. 111-1 КК України). 60-річна жінка підозрюється в активній участі в інформаційній діяльності у співпраці з державою-агресором (ч. 6 ст. 111-1 КК України).
Наразі прокурори обласної прокуратури ініціювали питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування проводять слідчі СУ ГУНП в Харківській області за оперативного супроводу співробітників Управління стратегічних розслідувань в Харківській області ДСР НПУ.
@armyinformcomua
На Південно-Слобожанському напрямку противник постійно шукає слабкі місця в обороні 3-ої штурмової бригади. Намагається протиснутися повз позиції, і сотнями вмирає під час атак.
Бійці Сил спеціальних операцій завдали нового удару по логістиці російських загарбників на тимчасово окупованій території Луганщини.
Президент України Володимир Зеленський привітав воїнів інженерних військ із професійним святом і відзначив їх державними нагородами.
Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський заслухав доповіді командирів на місцях щодо поточної обстановки та нагальних потреб в смузі відповідальності 7-го корпусу швидкого реагування ДШВ ЗС України.
Загалом від початку доби відбулося 83 бойових зіткнення, загарбники продовжують штурмувати позиції українських захисників.
На Оріхівському напрямку ворог пробує просуватися. Як малими тактичними групами, по 1-2 окупанта, так і технікою на яку росіяни наварюють нові металеві конструкції.
від 20100 до 120000 грн
Вінниця
Вінницький обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
від 25000 до 30000 грн
Полтава
Військова частина А4759
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
Упродовж цього періоду новобранець проходить не лише фізичне тренування, а й внутрішнє становлення — вчиться діяти в колективі, працювати під тиском, приймати відповідальність і мислити як воїн….