Таку комплексну підтримку родинам, що наразі не знають куди звернутися, буде надавати Регіональний центр соціального супроводу, створення якого започатковано у Збройних Силах. Про…
У 2023 році Україна потребує 38 млрд доларів для фінансування дефіциту бюджету і ще 17 млрд доларів для термінового відновлення. Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 25 жовтня під час спільної пресконференції з Федеральним канцлером Німеччини Олафом Шольцем та Президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн у Берліні, повідомляє Урядовий портал.
«росія активізувала свої атаки проти енергетичного сектору України та нашої критичної інфраструктури. Для того, аби швидко відбудувати пошкоджені об’єкти та не допустити гуманітарної катастрофи, нам необхідне фінансування від партнерів у розмірі 17 млрд доларів. Ми над цим зараз активно працюємо», — відзначив Прем’єр-міністр.
Денис Шмигаль розповів, що Україна на 2023 рік планує знизити дефіцит бюджету, але все одно потребуватиме зовнішньої допомоги від партнерів у розмірі 38 млрд доларів. За словами очільника українського Уряду, відповідні кошти наша держава розраховує отримати приблизно в рівній мірі від ЄС, США та МВФ.
Крім того, Денис Шмигаль наголосив, що за результатами Другої конференції з відновлення України буде створена нова координаційна платформа, яка стане фінансовим аналогом безпекових зустрічей у Рамштайні.
«Financial coordination platform and meetings дозволить скоординувати фінансову допомогу для України тут і зараз. Крім того, відновлення України стане найбільшим інвестиційним проєктом в історії Європи, і для успіху цього проєкту нам потрібно скоординувати в одному місці всіх партнерів з країн G7, ЄС та представників міжнародних фінансових організацій», — підкреслив Прем’єр-міністр України.
За словами Федерального канцлера Німеччини Олафа Шольца, міжнародна підтримка Україні забезпечена зараз для захисту від російської агресії і буде забезпечена після війни для якісного відновлення.
Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн у свою чергу наголосила, що ЄС працює над тим, аби Україна отримувала прогнозовану фінансову підтримку протягом всього 2023 року, а також над тим, аби конфіскувати заморожені активи росії на користь України.
@armyinformcomua
Президент України Володимир Зеленський заявив про відчутні результати Сил оборони у протистоянні російській військовій агресії протягом минулої зими.
Бригада «Спартан» успішно евакуювала з поля бою на Покровському напрямку поранених бійців, використавши для цього наземний роботизований комплекс, який займався
Від початку доби між Силами оборони України та російськими загарбниками відбулося 42 бойових зіткнення.
У 66 окремої механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго демонструють, чому ворожим штурмовикам не варто «гратись у хованки» з її пілотами БПЛА.
Лише за останній тиждень оператори безпілотних систем Центру спецоперацій «Альфа» Служби безпеки України вполювали на фронті понад 1600 російських окупантів.
Мобільні вогневі групи бригади «Хижак», які працюють на Костянтинівському напрямку, примудряються знищувати російські безпілотники навіть зі звичайної стрілецьк
Оператичний черговий пункту управління артилерійською розвідкою
від 21000 до 50000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
Таку комплексну підтримку родинам, що наразі не знають куди звернутися, буде надавати Регіональний центр соціального супроводу, створення якого започатковано у Збройних Силах. Про…