ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Як на Рівненщині сили ППО тренуються збивати повітряні цілі рф

Відео Регіони
Прочитаєте за: 2 хв. 22 Жовтня 2022, 12:21

З початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну минуло вже майже вісім місяців. Якщо військове вторгнення російських окупаційних військ наразі стосувалося східних, північних та південних територій держави, то ракетна небезпека загрожує всім нашим громадянам по всій території України, зокрема й на заході країни.

Безпілотні літальні апарати, літаки та гелікоптери, які використовує країна-агресор під особливою увагою українських захисників. Захист повітряного простору — питання номер один для Збройних Сил та інших Сил оборони України, що залучені до бойового чергування.

Як зазначив голова Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль, сили протиповітряної оборони в області показують свою роботу практично на всі сто відсотків. Тільки за останні два тижні на Рівненщині вони збили дві ракети та два ворожі дрони.

З 24 лютого й по сьогодні на Рівненщині зафіксовано 283 сигнали «ракетної небезпеки». У той час, як одні підрозділи займаються бойовою роботою у складі багатоешелонованої системи ППО, інші в перервах між чергуваннями тренуються в діях своїх екіпажів, обслуг та розрахунків заради підвищення спроможностей протидіяти повітряним загрозам.

Фото та відео авторів

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
У Києві затримали колаборантку, яка впроваджувала «освітні стандарти» рф у тимчасово окупованому Криму
У Києві затримали колаборантку, яка впроваджувала «освітні стандарти» рф у тимчасово окупованому Криму

Контррозвідка Служби безпеки України затримала у Києві очільницю захопленої школи у тимчасово окупованій Ялті, яка запроваджувала у цьому закладі «освітні стандарти» рф.

Добропільський напрямок закінчив його кар’єру: заступника головнокомандувача вмф рф зняли з посади
Добропільський напрямок закінчив його кар’єру: заступника головнокомандувача вмф рф зняли з посади

Командування російських окупаційних військ зняло з посади заступника головнокомандувача вмф рф із берегових і сухопутних військ генерал-лейтенанта Сухраба Ахмедова, якого влітку 2025 року було нагороджено званням «героя росії».

Росіяни горять у Покровську, скид розбив голову окупанту, дрони ловлять на вудку: стрім
Росіяни горять у Покровську, скид розбив голову окупанту, дрони ловлять на вудку: стрім

Сили безпілотних систем зірвали наступ росіян на Донецькому напрямку. «Птахам Мадяра» вдалося спалити два танки, МТ-ЛБ і БМП, які окупанти кинули в атаку.

Сили оборони збили 10 реактивних БПЛА рф
Сили оборони збили 10 реактивних БПЛА рф

У період з 07.00 по 17.00 14 січня 2026 року ворог активізував повітряні атаки в напрямку міста Київ, застосовуючи реактивні БПЛА.

«Зробити хоч щось схоже на блокаду» — метою ворожиих повітряних атак на півдні є зупинка зернового коридору
«Зробити хоч щось схоже на блокаду» — метою ворожиих повітряних атак на півдні є зупинка зернового коридору

Путін ще наприкінці минулого року «проговорив» своє бажання організувати морську блокаду України. Однак реалізувати задум диктатора росіяни не можуть, адже для повноцінної блокади треба виводити бойові кораблі в море. З цим у окупантів біда — рівень небезпеки для їхнього флоту дуже високий.

Президент відзначив державними нагородами переможців та учасників Ігор Нескорених
Президент відзначив державними нагородами переможців та учасників Ігор Нескорених

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з українськими ветеранами й ветеранками — переможцями та учасниками Ігор Нескорених (Invictus Games) і відзначив їх державними нагородами.

ВАКАНСІЇ
Бухгалтер фінансової служби

від 20000 до 22000 грн

Чернівці

Військова частина 3113 НГУ

Електромонтажник БПЛА

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Автослюсар (за контрактом у ЗСУ)

від 50000 до 170000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Сапер (контрактна служба, Збройні Сили України)

від 20100 до 60300 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Головний спеціаліст, юрист

від 15000 до 15000 грн

Шепетівка

Шепетівський РТЦК та СП

Лікар медичного пункту, загальної практики, військовослужбовець

від 25000 до 30000 грн

Миколаїв

Військова частина А1688

--- ---