Чоловік систематично поширював інформацію з обмеженим доступом, перешкоджаючи комплектуванню Сил оборони України та сприяючи, таким чином, загарбницько-окупаційній армії російської федерації. Про це стало…
Близько 10 тисяч українських військовослужбовців ЗС України проходять навчання у Великій Британії у рамках операції INTERFLEX, започаткованої урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, яка є одним із яскравих та дієвих прикладів міжнародної підтримки України.
Про це інформує Генеральний штаб ЗСУ.
Тренування проводиться на об’єктах навчально-матеріальної бази Збройних сил Великої Британії. До проведення занять залучені як інструктори Королівської армії, так і Збройних сил Данії, Канади, Нідерландів, Фінляндії, Нової Зеландії та України.
Програма є частиною постійного зобов’язання Сполученого Королівства підтримувати Україну в її боротьбі проти неспровокованого вторгнення росії, і наразі становить понад 2,3 мільярда фунтів стерлінгів військової допомоги та включає понад 5000 одиниць легкого протитанкового засобу нового покоління NLAW.
Близько 1050 британських військовослужбовців буде задіяно під час виконання програми, яка проходитиме на об’єктах Міністерства оборони на північному заході, південному заході та південному сході Сполученого Королівства. Кожен курс триватиме кілька тижнів і проводитиметься підрозділами 11-ї бригади сприяння силам безпеки.
Підготовка дасть новобранцям-добровольцям з невеликим військовим досвідом або без нього навички для ефективного ведення бойових дій на передовій. Базуючись на базовій підготовці солдатів у Великій Британії, курс охоплює поводження зі зброєю, першу допомогу на полі бою, польову техніку, тактику патрулювання та право збройних конфліктів. Уряд Сполученого Королівства оперативно закупив автомати АК для програми навчання, тобто українські солдати зможуть тренуватися зі зброєю, яку вони використовуватимуть на передовій.
Сполучене Королівство також надала одяг та спорядження для підтримки українських воїнів у їхньому навчанні та поверненні в Україну.
Сполучене Королівство має довгу історію підтримки українських військовослужбовців у рамках операції ORBITAL, під час якої з 2015 по 2022 рік було підготовлено 22 000 українців. Нова програма спиратиметься на цей успіх і продемонструє незмінне лідерство Сполученого Королівства у відповіді на військові вимоги України з розвитком війни.
@armyinformcomua
До Полку поліції особливого призначення надійшло прохання допомогти евакуювати цивільних мешканців із небезпечної території.
Українське командування могло зосередити сили безпосередньо на обороні Покровська, однак було ухвалено рішення діяти на напрямку Добропілля.
Десантники 132-го окремого розвідувального батальйону нещодавно доєднались до прориву оборону росіян на Олександрівському напрямку.
Повідомлено про підозру організатору схеми масового виготовлення та продажу підроблених посвідчень силових структур України, зокрема — СБУ.
Україна може перетворитися на головний полігон для тренування європейських систем протиракетної оборони.
Оператори 1-го окремого центру Сил безпілотних систем ЗСУ у Донецькій області знищили ворожий зенітний ракетний комплекс «Тор».
Інспектор прикордонної служби (військова служба)
до 20000 грн
Львів
Державна прикордонна служба України
Інспектор прикордонної служби, водій
від 21000 до 25000 грн
Львів
Державна прикордонна служба України
Чоловік систематично поширював інформацію з обмеженим доступом, перешкоджаючи комплектуванню Сил оборони України та сприяючи, таким чином, загарбницько-окупаційній армії російської федерації. Про це стало…