ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Головний рабин України благословив Головнокомандувача ЗСУ на перемогу

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 29 Вересня 2022, 22:37

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний прийняв в Генеральному штабі головного рабина України Моше Реувена Азмана і отримав благословення на перемогу і щирі слова підтримки на адресу України та її Збройних Сил у спротиві російській агресії.

Про це генерал Валерій Залужний написав у своєму фейсбуці.

«Сьогодні мав честь познайомитися і вітати в Генеральному штабі Головного рабина України Моше Реувена Азмана.

Отримав благословення на Перемогу і щирі слова підтримки на адресу України та її Збройних Сил у спротиві російській агресії.

Наші народи знають, що таке боротьба за виживання. А ця війна є ні чим іншим, як боротьбою українського народу за своє існування.

У День Памʼяті трагедії Бабиного Яру до болю важко говорити про його повторення у Маріуполі, Бучі, Ірпіні, Ізюмі та інших містах. Ця війна показала, хто є на боці добра, а хто є уособленням зла. Ребе Моше Реувен Азман чітко говорить, що сьогодні саме росія є фашистською державою. А його авторитетна думка багато важить у сучасному світі.

Вважаю, що в умовах такого сусідства Україна має стати, за аналогією з Ізраїлем, військовою державою.

Ми присвятили розмову обговоренню питань призначення військового капелана юдея та забезпечення духовних потреб військовослужбовців. Щиро вдячний за лікування наших поранених воїнів в Ізраїлі та надану гуманітарну допомогу», – зазначив Головнокомандувач ЗСУ.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Наводила російську балістику на Чернігівщині — отримала 15 років
Наводила російську балістику на Чернігівщині — отримала 15 років

Тривале позбавлення волі відбуватиме агентка гру рф, яка встановлювала «відеопастку», щоб навести російську балістику по Чернігівщині.

Майже 45 тисяч «Шахедів» та понад 500 «Іскандерів» — Повітряні Сили підбили підсумки за чотири роки
Майже 45 тисяч «Шахедів» та понад 500 «Іскандерів» — Повітряні Сили підбили підсумки за чотири роки

Із 24 лютого 2022 року протиповітряна оборона України знищила понад 140 000 повітряних цілей.

Військовий, який добровільно повертається із СЗЧ із-за кордону, може почати службу з чистого аркуша
Військовий, який добровільно повертається із СЗЧ із-за кордону, може почати службу з чистого аркуша

Андрій Суржик розповів, як військовий перебуваючи в СЗЧ може поновитися на службі.

Вчинив сексуальне насильство під час окупації Київщини: до суду скеровано справу військового рф
Вчинив сексуальне насильство під час окупації Київщини: до суду скеровано справу військового рф

До суду скеровано обвинувальний акт щодо військового рф, який під час окупації Київщини у березні 2022 року вчинив злочин стосовно місцевої мешканки.

Підозру отримали троє російських генералів, які віддавали накази на обстріли мирного населення Дніпропетровщини
Підозру отримали троє російських генералів, які віддавали накази на обстріли мирного населення Дніпропетровщини

За даними слідства, через атаки загинули 16 мирних людей і ще 21 було поранено, серед них четверо дітей.

15 років ув’язнення за держзраду: уродженець Запоріжжя воював проти ЗСУ у складі армії рф
15 років ув’язнення за держзраду: уродженець Запоріжжя воював проти ЗСУ у складі армії рф

36-річного громадянина України, який воював проти ЗСУ у складі армії держави-агресора, затримали у грудні 2025 року після потрапляння в полон.

ВАКАНСІЇ
Сапер у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Начальник привідної радіостанції навчального вузла зв’язку

від 21000 до 121000 грн

Васильків, Київська область

Навідник БТР/БМП

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Гранатометник

від 23000 до 123000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Головний сержант взводу

від 25000 до 25800 грн

Київ

Військова частина 2260 НГУ

Оператор БпЛА (ЗСУ) вся Україна, На контракт

від 20151 до 120151 грн

Вся Україна

116 ОМБр

--- ---