ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Уникнути участі у псевдореферендумах можливо — поради від Мінреінтеграції

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 25 Вересня 2022, 0:39

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України на своєму офіційному сайті повідомило, що почастішали звернення мешканців тимчасово окупованих територій, які запитують, як уникнути участі у псевдореферендумах та не потрапити до ворожого війська?

Будь-яке рішення, в якому будуть зафіксовані результати псевдореферендумів, є нікчемним. Намагайтеся не брати в них участь та всіма доступними способами чиніть перепони в його проведенні. Не допомагайте росіянам створювати навіть найменшу ілюзію легітимності таких «заходів». Пам’ятайте, що активна участь у них буде кримінально покарана.

Також Мінреінтеграції нагадало, що всі громадяни України, які не беруть участі в бойових діях та знаходяться на ТОТ, перебувають під захистом Четвертої Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни від 12 серпня 1949 року. Вона передбачає, що окупаційна держава не має права примушувати осіб, що перебувають під захистом, служити в її збройних чи допоміжних силах.

Окупантам заборонено вимагати будь-якої зміни персоналу чи структури медичних організацій та установ цивільного захисту, що може негативно позначитись на їхній гуманітарній діяльності.

Утім, росія нехтує своїми зобов’язаннями за міжнародним гуманітарним правом, тому єдиним способом убезпечити себе є виїзд із тимчасово окупованих територій.

Повідомити про себе та про порушення своїх прав можна за телефонами:

  • Телефон довіри СБУ: 0 800 501 482 (інформація конфіденційна);
  • Гаряча лінія Національної поліції України: 0 800 50 0202.

Джерело: Мінреінтеграції

Читайте нас в Telegram
Багатошарова спецоперація на Запорізькому напрямку позбавила ворога ППО та пункту управління БПЛА

Загін спеціального призначення НГУ Lasar’s Group спільно з Повітряними Силами ЗСУ та ОбрАР «Чорний ліс» провели масштабну спецоперацію на Запорізькому напрямку.

«Це ризикований крок»: Президент розповів, як саме рф збільшує своє угруповання
«Це ризикований крок»: Президент розповів, як саме рф збільшує своє угруповання

Президент України Володимир Зеленський заявив, що росіяни збільшують угруповання своїх окупаційних сил за рахунок залучення стратегічного резерву.

«Робот перевозив міномет, і яскраво вибухнув»: на Куп’янському напрямку ворог комбінує свої атаки
«Робот перевозив міномет, і яскраво вибухнув»: на Куп’янському напрямку ворог комбінує свої атаки

На Куп’янському напрямку ворог атакує піхотою, технікою та роботами.

Омбудсмен попередив родичів полонених військових про нову шахрайську схему
Омбудсмен попередив родичів полонених військових про нову шахрайську схему

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець попередив родичів військових, які перебувають у ворожому полоні, про нову шахрайську схему.

Безсердечно розстріляв цивільного: «узькому» танкісту змінили підозру
Безсердечно розстріляв цивільного: «узькому» танкісту змінили підозру

Головне слідче управління Національної поліції України змінило підозру військовослужбовцю збройних сил росії, якому інкримінують розстріл цивільного автомобіля

Ворог вночі атакував енергетичну та портову інфраструктуру Одещини
Ворог вночі атакував енергетичну та портову інфраструктуру Одещини

Вночі 10 квітня Одещина знову зазнала масованої атаки ворожих БПЛА по енергетичній та портовій інфраструктурі.

ВАКАНСІЇ
Стрілець стрілецького відділення

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Комірник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Санітарний інструктор, медик (військова служба за контрактом в ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

Шевченківський РТЦК та СП (Київ)

Військовий фінансист

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Водій – механік БТР

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Старший розвідник-оператор БПЛА (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

--- ---