24 лютого 2022 року російські окупаційні війська розпочали вторгнення в Україну. У Кремлі розраховували на швидку перемогу і «Київ за…
Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв перевірив готовність дивізіону річкових катерів до виконання завдань у Північній операційній зоні. Цей дивізіон було створено задля забезпечення підтримки військ у прирічкових операційних районах.
– Підрозділи річкових катерів, які перебувають у підпорядкуванні сил і засобів, що виконують завдання у Північній операційній зоні, призначені для контролю водних ресурсів, а також для здійснення маневрів силами та військами на загрозливих напрямках під час виконання бойових завдань, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв. – Командири знають, як готувати та тренувати підлеглий особовий склад і здійснюють це на постійній основі. Це потрібно для того, щоб у разі необхідності військові діяли впевнено, злагоджено та бездоганно.
Зокрема, цього разу відбулося тренування висадки десанту з метою оволодіння важливими районами узбережжя для сприяння військам, що наступають з іншого напрямку для знищення підрозділів противника.
За легендою тренування, спершу на берег висаджуються передові загони, які захоплюють визначені рубежі. Слідом за ними у швидкому темпі висаджується основний десант, висадка якого забезпечується силами оперативного прикриття. Вони знешкоджують умовну протидесантну оборону противника та здійснюють рішучий наступ на березі.
– Одним із основних елементів бойової готовності підрозділів є правильне виконання маневру військами та силами, – зазначив Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України. – Це обумовлено необхідністю у загрозливі моменти здійснювати посилення військ на тих чи інших напрямках або виконувати їх термінове нарощення.
Командувач зауважив, що командири повинні вміло ухвалювати оперативні рішення, які будуть відповідати обстановці, яка склалася. А особовий склад має володіти відмінними навичками, щоб у швидкому темпі виходити у задані райони та здійснювати нарощення.
− Сьогоднішнє тренування показало, що особовий склад здатний виконувати покладені на нього завдання. Але показало й те, над чим ми будемо працювати в майбутньому. Процес тренування та підготовка військ відбувається постійно, щоб забезпечити повну готовність та впевненість у виконанні завдань у разі загрози з боку противника, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
@armyinformcomua
Мігель Анхель із позивним «Лобо» (українською — «Вовк») — громадянин Колумбії та колишній солдат, який сім років служив в армії своєї країни.
Європейська комісія підтримає ремонт енергетичної інфраструктури України, допоможе її відбудовувати й посилити захист енергомережі перед наступною зимою.
Під акомпанемент переговорів росія намагається максимально хитати внутрішньополітичну ситуацію і використовує будь-яку дестабілізацію в Україні.
ЗРК С-300 російських окупантів уразив безпілотник типу «крило» підрозділу БПЛА «Крила Кабана» 17-го центру спецпризначення Військової служби правопорядку.
СБУ затримала коригувальника, який готував серію повітряних атак рф по вітчизняних компаніях, які ремонтують та модернізують військовий транспорт.
Наступальні дії підрозділів Сил оборони на Гуляйпільському напрямку змусили росіян відволіктися від Запорізького напрямку.
Бойовий медик взводу, військовослужбовець у ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
24 лютого 2022 року російські окупаційні війська розпочали вторгнення в Україну. У Кремлі розраховували на швидку перемогу і «Київ за…