Чоловік систематично поширював інформацію з обмеженим доступом, перешкоджаючи комплектуванню Сил оборони України та сприяючи, таким чином, загарбницько-окупаційній армії російської федерації. Про це стало…
Під час війни в Україні росіяни втратили щонайменше три «показові» танки Т-72Б3, що створювалися спеціально для участі у військових шоу/змаганнях із танкового біатлону. Такий висновок можна зробити, проаналізувавши знімки, що були опубліковані нещодавно в мережі.
#Ukraine: The Russian army lost three extremely rare T-72B3 obr. 2014 tanks developed specially for their tank biathlon during that infamous attack near Bohorodychne, #Donetsk Oblast.
Two were destroyed and another one captured by the Ukrainian army.https://t.co/57c8R4X9If pic.twitter.com/Gz0H21ZREj— 🇺🇦 Ukraine Weapons Tracker (@UAWeapons) September 22, 2022
Як зазначається в дописі, танки знищили українські військові в липні неподалік селища Богородичне Донецької області. Нижче додається відео, опубліковане командуванням ДШВ ЗС України, на якому зафіксовано момент ураження ворожої техніки.
Однією з відмінних рис «біатлонного» танка від звичайних Т-72Б3 є наявність панорамного прицілу командира ПК ПАН «Соколиный глаз», змонтованого на башті між люками командира та навідника.

Спеціальна версія модернізованого танка була представлена російським «Уралвагонзаводом» у 2014 році. Окрім прицілу, Т-72Б3 з приставкою зразка 2014 року оснастили двигуном потужністю 1160 к.с., гідравлічною трансмісією та автоматичною коробкою передач. Усього, за різними даними, до початку повномасштабного вторгнення росія мала від 20 до 40 одиниць такої техніки.
Варто також зазначити, що окупанти раніше кілька разів «світили» Т-72Б3 зразка 2014 року у своїх дописах у соцмережах.
It appears the Russian 5th Tank Brigade is using a T-72B3 obr 2014 tank designed for the Tank Biathlon competition in Ukraine.https://t.co/p1gZIYZvfthttps://t.co/EbG67HVMm7 pic.twitter.com/88p2VzH8LN
— Rob Lee (@RALee85) September 5, 2022
Очевидно, що зважаючи на величезні втрати, росіяни змушені кидати в бій усі наявні резерви. І поява на полі бою таких «рідкісних звірів», як Т-72Б3 зразка 2014 року чи Т-90М «Прорив», є цьому підтвердженням.
Фото з відкритих джерел
@armyinformcomua
Повідомлено про підозру організатору схеми масового виготовлення та продажу підроблених посвідчень силових структур України, зокрема — СБУ.
Україна може перетворитися на головний полігон для тренування європейських систем протиракетної оборони.
Оператори 1-го окремого центру Сил безпілотних систем ЗСУ у Донецькій області знищили ворожий зенітний ракетний комплекс «Тор».
Пілоти 9-го батальйону «Кайрос» 414-ї бригади безпілотних систем «Птахи Мадяра» уразили в тимчасово окупованому Криму РЛС з характерною назвою «Надгробок».
Нещодавно в цьому районі окупанти намагалися атакувати малою піхотною групою, а цього разу вирішили штурмувати вже бронеколоною.
Президент України Володимир Зеленський підписав закон 4782-IX, який гарантує 12-місячну відстрочку від мобілізації для підписантів «Контракт 18–24».
Зовнішній пілот (оператор) БпЛА до Сухопутних військ ЗСУ
від 21000 до 121000 грн
Дніпро
Drone Force, рекрутинговий центр Сухопутних військ ЗСУ
Чоловік систематично поширював інформацію з обмеженим доступом, перешкоджаючи комплектуванню Сил оборони України та сприяючи, таким чином, загарбницько-окупаційній армії російської федерації. Про це стало…