ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Захисники мають знати, що після демобілізації про них подбає держава 

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Вересня 2022, 2:28

Міністерство у справах ветеранів України спільно з іншими відомствами розробляє комплексну систему переходу від військової кар’єри до цивільного життя. Українські Захисники і Захисниці мають знати, що після демобілізації про них подбає держава.  Про це розповіла міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час включення до інформаційного марафону національних телеканалів, повідомляє пресслужба Мінветеранів.

Вона нагадала, що у серпні Президент України Володимир Зеленський підписав відповідний законопроєкт.

«Ще до завершення військовим служби Мінветеранів буде формувати для нього пакет підтримки, – зазначила Юлія Лапутіна. – Після звільнення Захисники чи Захисниці пройдуть медичний та психологічний скринінг. Опісля – отримуватимуть інструменти для подальшої інтеграції у цивільне життя. Наприклад, навчання або перепідготовку на іншу спеціальність. Для цього на базі вищих навчальних закладів ми вже створюємо Центри ветеранського розвитку».

Крім цього, наголосила міністерка, буде здійснюватися підтримка ветеранських підприємницьких ініціатив, забезпечення житлом та розгалуження інфраструктури ветеранського спорту у громадах.

«У системі переходу також велика увага приділятиметься забезпеченню ветерана житлом. Сьогодні держава працює над створенням прозорої черги на житло. Після перемоги першими у списках будуть ветерани-переселенці та Захисники і Захисниці, які не мали власного житла», – додала Юлія Лапутіна.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Є відчутні результати» — Президент заявив про суттєві успіхи Сил оборони за минулу зиму
«Є відчутні результати» — Президент заявив про суттєві успіхи Сил оборони за минулу зиму

Президент України Володимир Зеленський заявив про відчутні результати Сил оборони у протистоянні російській військовій агресії протягом минулої зими.

Евакуація з поля бою на НРК: бійці «Спартану» врятували на Покровському напрямку поранених побратимів
Евакуація з поля бою на НРК: бійці «Спартану» врятували на Покровському напрямку поранених побратимів

Бригада «Спартан» успішно евакуювала з поля бою на Покровському напрямку поранених бійців, використавши для цього наземний роботизований комплекс, який займався

Окупанти за добу 13 разів намагалися просунутися на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ
Окупанти за добу 13 разів намагалися просунутися на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби між Силами оборони України та російськими загарбниками відбулося 42 бойових зіткнення.

«Шанси на виживання вкрай низькі» — пілоти 66 ОМБр викурюють окупантів з укриттів
«Шанси на виживання вкрай низькі» — пілоти 66 ОМБр викурюють окупантів з укриттів

У 66 окремої механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго демонструють, чому ворожим штурмовикам не варто «гратись у хованки» з її пілотами БПЛА.

За останній тиждень «Альфа» СБУ знищила понад 1600 російських штурмовиків
За останній тиждень «Альфа» СБУ знищила понад 1600 російських штурмовиків

Лише за останній тиждень оператори безпілотних систем Центру спецоперацій «Альфа» Служби безпеки України вполювали на фронті понад 1600 російських окупантів.

Бійці бригади «Хижак» нищать ворожі дрони зі стрілецької зброї, мов комах
Бійці бригади «Хижак» нищать ворожі дрони зі стрілецької зброї, мов комах

Мобільні вогневі групи бригади «Хижак», які працюють на Костянтинівському напрямку, примудряються знищувати російські безпілотники навіть зі звичайної стрілецьк

ВАКАНСІЇ
Заступник командира роти з морально-психологічного забезпечення (621 ОНБ)

від 21000 до 21000 грн

Київ

Рекрутинговий центр Сил ТрО ЗСУ

Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Краматорськ

Старобільський РТЦК та СП

Оператор БПЛА-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

Стрілець-помічник.

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Павлоград

Старобільський РТЦК та СП

Навідник зенітного артилерійського відділення в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

--- ---