ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Свої послуги відновили 450 територіальних підрозділів ДМС України

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 20 Вересня 2022, 15:51
Фото: Дмитро Юрченко / АрміяInform

Коли почалося широкомасштабне вторгнення росії на територію України, більша частина сервісів МВС призупинила роботу з міркування безпеки, але вже в березні більшість з них були відновлені.

Про це розповіла речниця Міністерства внутрішніх справ України Альона Матвєєва під час брифінгу в Military Media Center.

— На початку вторгнення багато людей евакуювалося в більш безпечні регіони, а також за кордон, й багато хто не мав необхідних документів, зокрема, чинних закордонних паспортів, — повідомила Альона Матвєєва.

Але, за словами речниці МВС, проблеми вирішувалися дуже швидко, й уже 28 лютого була ухвалена потрібна Постанова Кабінету Міністрів України № 170, яка розв’язала декілька найважливіших питань.

— Перше — це вклеювання фотокартки дітей до 18 років у закордонні паспорти батьків. Наразі таких вклейок здійснено більше ніж 135 тисяч, — розповіла Альона Матвєєва. — Друга проблема, яка вирішувалася цією постановою, — це продовження закордонних паспортів, термін дії яких закінчився. Наразі таких продовжень зроблено понад 160 тисяч.

Речниця МВС України також повідомила, що сьогодні у штатному режимі працюють більше ніж 450 територіальних підрозділів Державної міграційної служби (ДМС) та 2200 робочих станцій для оформлення документів.

— Крім цього, ДМС співпрацює з центрами надання адміністративних послуг та паспортними сервісами, — повідомила представниця МВС. — Там також встановлено 438 робочих станцій, завдяки яким люди можуть оформлювати документи.

Альона Матвєєва повідомила, що ДМС України відновила свою роботу з видачі документів та оформлення документів як українцям, так і громадянам з інших держав, яким, зокрема, надається послуга видачі посвідки для постійного чи тимчасового проживання на території нашої держави.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Встановлено особу військового рф, який зґвалтував місцеву мешканку під час окупації Херсонщини

Встановлено особу військового рф, який зґвалтував місцеву мешканку під час окупації Херсонщини

Офіс генерального прокурора завершив розслідування ще одного воєнного злочину російських загарбників.

Війська рф з 21 серпня втратили в районі Добропілля вже понад 12 тисяч осіб — Президент

Війська рф з 21 серпня втратили в районі Добропілля вже понад 12 тисяч осіб — Президент

З початку контрнаступальної операції Сил оборони в районі Добропілля російські загарбники втратили там вже понад 12 тисяч своїх військових.

«Двічі дивився в очі смерті» — історія «Колючого», який повернувся на службу попри важкі поранення

«Двічі дивився в очі смерті» — історія «Колючого», який повернувся на службу попри важкі поранення

Українському захиснику з бригади «Форпост» довелося двічі зазирнув в обличчя смерті, проте, попри отримані поранення він повернувся до лав Сил оборони.

Вичекали, поки зберуться в купу: штурмовики «Скелі» влаштували ідеальну засідку на групу росіян

Вичекали, поки зберуться в купу: штурмовики «Скелі» влаштували ідеальну засідку на групу росіян

У Новоторецькому бійці 425-го окремого штурмового полку «Скеля» влаштували успішну засідку на ворожу штурмову групу. Вони дочекалися, поки четверо окупантів зберуться разом, після чого знищили їх вогнем зі стрілецької зброї та FPV-дронами.

Денис Шмигаль: Кабмін спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міноборони

Денис Шмигаль: Кабмін спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міноборони

У середу, 8 жовтня, Кабінет міністрів спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міністерства оборони.

На Волині викрили схему з незаконного переправлення ухилянтів за кордон

На Волині викрили схему з незаконного переправлення ухилянтів за кордон

Правоохоронні органи викрили на Волині організаторів ще однієї схеми з незаконного переправлення за кордон військовозобов’язаних чоловіків.

ВАКАНСІЇ

Бухгалтер фінансово-економічної служби

від 20100 до 50000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

Медична сестра, анестезист відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії

від 20000 до 120000 грн

Десна (Чернігівська обл.)

Військова частина А4302

Телефоніст, лінійний наглядач

від 23000 до 73000 грн

Болград, Одеська область

Оператор БПЛА-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

Механік водій, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Снайпер

від 20500 до 120000 грн

Кривий Ріг

Арей, окремий штурмовий батальйон

--- ---