Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Окупаційна адміністрація так званої лнр розробляє плани та відпрацьовує практичні заходи щодо можливої евакуації окремих верств населення.
Ідеться про співробітників адміністрацій і представників інших «владних структур», лікарів (насамперед хірургів), волонтерів громадських організацій та членів їхніх сімей.
Особлива увага приділяється саме евакуації медичного персоналу. Якщо молодші працівники ще можуть відмовитися покидати власну домівку, то середній та вищий медперсонал евакуюють фактично в першу чергу й у примусовому порядку.
Такі дії росіян пов’язані з необхідністю надання медичної допомоги пораненим російським окупантам та «мобікам» із так званих днр/лнр.
Також стало відомо, що плани евакуації передбачають перевезення медичного персоналу до «днр», а в разі успішного наступу Сил оборони України їх примусово вивезуть на територію рф.
Що характерно для російських окупантів, дозвіл на евакуацію із сім’ями мають тільки співробітники адміністрацій та «владних структур», а також найбільш одіозні «волонтери» та діячі «громадських організацій». Лікарів такого права позбавили, оскільки вони працюватимуть практично в зоні бойових дій або у прифронтових районах.
Також відомо, що для евакуації окупаційні адміністрації використовуватимуть цивільний автотранспорт, який рашисти відібрали в українських громадян під час так званої мобілізації на тимчасово окупованій Луганщині.
Така поведінка окупантів зовсім не є дивиною, адже, за офіційними даними, російська армія з початку широкомасштабного вторгнення на територію України вже втратили більше як 3500 одиниць автомобільної техніки. Тож загарбники відчувають гостру нестачу засобів для перевезення й, не вигадавши нічого нового, просто забиратимуть автівки у місцевого населення.
75 офіцерів завершили «Вишкіл капітанів» і вирушають у свої підрозділи на бойові позиції.
Підрозділ Neptune Shadow («Тінь Нептуна») уражає ворожі цілі, використовуючи надводні й підводні дрони.
Завдяки Швеції на озброєнні Сил оборони з’явиться сучасна система протиповітряної оборони Tridon Mk2 для захисту неба від повітряних загроз, зокрема російських
На Південно-Слобожанському напрямку дронарі 72-ї бригади нищать техніку та піхотинців.
На Донеччині викрали російського агента, який займався коригуванням російських авіаударів по Краматорську.
Оператори безпілотних систем бригади «Гарт» влаштували на Бєлгородщині епічний вибух, позбавивши російських загарбників запасу протитанкових мін.
Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Львів та Область/Без досвіду
від 20100 до 120000 грн
Львів, Львівська область
Водій – електрик – молодший спеціаліст, Водій
від 20000 до 50000 грн
Старокостянтинів, Хмельницька область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….