ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Затримано зрадника, який готував для рф списки «потенційних цілей»

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Вересня 2022, 10:10
Ілюстративне фото

В Одесі затримано агента російських спецслужб, який збирав розвідінформацію про Сили безпеки та оборони, відомості про суспільно-політичну ситуацію на півдні України.

Про це повідомляє Служба безпеки України.

«Агент збирав розвіддані стосовно керівництва Служби безпеки України, закриту інформація про установчі дані посадовців і ветеранів МВС, результати розслідувань резонансних справ. Для передачі даних в рф застосовував заздалегідь відпрацьований канал електронного зв’язку», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що отриману інформацію окупанти використовують для визначення «потенційних цілей» серед українських силовиків, проведення диверсій і спеціальних інформаційних операцій для їх дискредитації та спроб вербування.

Наразі слідчі СБУ повідомили зловмиснику про підозру у державній зраді, вчинену в умовах воєнного стану, та судом обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
В Україні хвилина мовчання

В Україні хвилина мовчання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.

Майстри «туману війни»: як 23-річний офіцер та його бійці ховають цілі підрозділи від ворога

Майстри «туману війни»: як 23-річний офіцер та його бійці ховають цілі підрозділи від ворога

23-річний командир взводу аерозольного маскування Олексій розповів про те, як його підрозділ, створюючи димові завіси на північно-східному напрямку, діє як «невидимий щит», що збиває ворога з пантелику та рятує життя штурмовиків.

ГУР і Нацполіція ідентифікували 22 співробітників колонії, які влаштували катівню на Донеччині

ГУР і Нацполіція ідентифікували 22 співробітників колонії, які влаштували катівню на Донеччині

Слідчі Національної поліції у взаємодії з ГУР ідентифікували та повідомили про підозру 22 співробітникам «Калінінської виправної колонії» на тимчасово окупованій Донеччині, які, перетворили заклад на центр жорстоких тортур для українських військовополонених та цивільних заручників.

Людське життя понад усе: 110-та бригада показала різницю між «дифузією» ворога і технологіями ЗСУ

Людське життя понад усе: 110-та бригада показала різницю між «дифузією» ворога і технологіями ЗСУ

На прикладі двох скріншотів — вбитого, перевантаженого окупанта та знищеного українського робота-логіста — наші бійці продемонстрували різницю між тактикою «дифузії» ворога, що покладається на кількість особового складу, та українським підходом, який пріоритезує збереження життів за допомогою технологій.

На фронті 245 бойових зіткнень за добу, половина — на двох напрямках

На фронті 245 бойових зіткнень за добу, половина — на двох напрямках

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 245 бойових зіткнень.

БПЛА впав на будівлю магазину в Броварах: пожежу ліквідовано

БПЛА впав на будівлю магазину в Броварах: пожежу ліквідовано

Внаслідок нічної ворожої атаки на Київщину уламки збитого БПЛА впали на двоповерхову будівлю мінімаркету у Броварах, спричинивши пожежу та часткове руйнування споруди.

ВАКАНСІЇ

Водій категорії С

від 21000 до 22000 грн

Прилуки, Чернігівська область

Водій кат. В, С, військовослужбовець

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

Майстер з ремонту та обслуговування безпілотних літальних апаратів

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

Механік-водій. Обери посаду зараз, не чекай поки тебе розподілять!

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Інспектор прикордонної служби

від 20100 до 20100 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

--- ---