Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
🔥 Ситуація щодо російського вторгнення
Намагаючись утримати займані рубежі, ворог вкотре застосував тактику авіаційних ударів в напрямку Білогірки, Костромки, Сухого Ставку, Безіменного. «За що щедро сплатив штурмовиком — Су-25 влучно достроково приземлений нашими зенітно-ракетними підрозділами», — повідомляє оперативне командування «Південь».
Крім того, для коригування вогню в операційній зоні півдня України окупанти активізують повітряну розвідку. За повідомленням ОК «Південь», в Миколаївському районі одного такого шпигуна типу «Орлан-10» збито.
Натомість, авіацією нашого угруповання завдано 13 ударів, а ракетно-артилерійськими підрозділами виконано понад 250 вогневих завдань.
Унаслідок цього, лише підтверджені втрати ворога складають: 83 рашисти-хорошисти, 5 танків, 12 гаубиць «Мста-Б» та «Мста-С», 3 гармати «Гіацинт-Б», 3 одиниці авто-бронетехніки.
Як повідомляє ОК «Південь», за 6 вересня наші козаченьки знищили також три ворожі склади боєприпасів: у Голій Пристані, Томиній Балці та Снігурівці.
«Будьмо міцними і ми обов’язково переможемо!» — обіцяють українські захисники Півдня.
Протягом місяця було вбито чи важко поранено 35 300 окупантів та уражено 151 200 різноманітних цілей.
Оборонне відомство готує ряд рішень за підсумками наради Президента України Володимира Зеленського з Міністром оборони Михайлом Федоровим.
Оператори батальйону безпілотних систем «Вартові» 36-ї бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського показали успішні влучання.
Оператори 2-го батальйону безпілотних систем 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла виграли перегони у російських штурмовиків.
На сім років за ґрати відправили двох організаторів переправлення осіб через державний кордон України.
На 13 років ув’язнення отримав колаборант, який працював на ворога у лавах окупаційного «мвс рф» на тимчасово захопленій частині Запорізької області.
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….