ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Діти вартових неба відпочивали в Хорватії

Регіони
Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Вересня 2022, 18:01

Десять родин військовослужбовців Повітряного командування (ПвК) «Захід» стали туристами завдяки сприянню Львівської міської ради. Діти в супроводі рідних відпочивали в дитячих таборах міста Задар поблизу моря й міста Оточац у горах.

— Вони повернулися додому засмаглі та сповнені вражень, — розповіла начальниця служби зв’язків із громадськістю ПвК «Захід» майор Олександра Качмар. — На відпочинок ми відправили дітей, чиї батьки беруть участь у бойових діях. Також це були діти, батьки яких загинули або пропали безвісти.

Відпочивальники провели в Хорватії два тижні.

— Хлопці й дівчата відпочивали, насолоджуючись морем, горами та спокійним сном. Діти плавали, ходили в гори, відвідали екскурсії, смакували смачними національними стравами, завітали на конюшню, робили чимало інших цікавих справ. Програма відпочинку була досить насиченою, — говорить Олександра Качмар. — Вони принаймні ненадовго відвернули увагу від війни. Віримо, що відпочинок допоміг діткам повернутися додому з гарними емоціями.

Також у ПвК «Захід» додали, що такий відпочинок дітей дає їхнім батькам-військовослужбовцям змогу зосередитися на виконанні бойових завдань.

— Наші військовослужбовці знищують крилаті ракети, гелікоптери, БПЛА й літаки ворога, завдають авіаційних ударів по підрозділах окупантів на землі, — сказала Олександра Качмар. — Виконувати цю важку бойову роботу легше, коли не хвилюєшся за свою родину.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Вам доставка: дронарі 110-ї бригади залетіли в тил окупантів і скинули «подарунок»

Вам доставка: дронарі 110-ї бригади залетіли в тил окупантів і скинули «подарунок»

Коптер 110-ї ОМБр залетів в тил до окупантів та розбавив їх рутину скидом боєприпасу прямо під під'їзд.

«Тісно координуємося»: Володимир Зеленський провів розмову з Президентом Фінляндії Стуббом

«Тісно координуємося»: Володимир Зеленський провів розмову з Президентом Фінляндії Стуббом

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Фінляндії Александром Стуббом, під час якої поінформував його про поточну ситуацію в Україні та дипломатичні зусилля.

Третій корпус показав ліквідацію окупантів в осінніх барвах Лиманщини

Третій корпус показав ліквідацію окупантів в осінніх барвах Лиманщини

Оператори безпілотних систем 63 окремої механізованої бригади продовжують доповнювати осінні пейзажі тілами російських окупантів.

«145 км під вогнем» : НРК 91-го батальйону виконали 11 місій і доставили 3,5 т вантажу

«145 км під вогнем» : НРК 91-го батальйону виконали 11 місій і доставили 3,5 т вантажу

Наземні роботизовані комплекси (НРК) підрозділу «Робокопів» 91-го окремого батальйону за 11 бойових місій пройшли 145 кілометрів і доставили на позиції 3 470 кг вантажів — переважно боєприпаси.

Україна готова ділитися досвідом протидії БПЛА з Литвою: Шмигаль зустрівся зі спікером Сейму Олєкасом

Україна готова ділитися досвідом протидії БПЛА з Литвою: Шмигаль зустрівся зі спікером Сейму Олєкасом

Міністр оборони України Денис Шмигаль зустрів у Києві Спікера Сейму Литви Юозаса Олєкаса, подякувавши «дружньому литовському народові» за підтримку та назвавши Литву «одним із найближчих союзників України».

«Взяв на випередження» — водій-медик 41-ї бригади збив ударний дрон, що заходив на їхню машину

«Взяв на випередження» — водій-медик 41-ї бригади збив ударний дрон, що заходив на їхню машину

Водій медичної роти 41-ї окремої механізованої бригади, боєць з позивним «Барон», збив ворожий ударний безпілотник зі стрілецької зброї, коли дрон заходив на атаку на їхній автомобіль, у якому перебував екіпаж.

ВАКАНСІЇ

Сержант-інструктор навчальної роти

від 25000 до 55000 грн

Раденськ, Херсонська область

Фельдшер, військовослужбовець

від 24000 до 124000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

Інспектор прикордонної служби

від 20000 до 25000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

Діловод персоналу

від 23000 до 50000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Лаборант киснедобувної станції

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Санітарний лікар

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

--- ---