ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У серпні на склади ЗСУ поставлено понад 130 тисяч бронежилетів – Ганна Маляр

Важливо Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Вересня 2022, 15:00

У період з 25 по 31 серпня Міністерством оборони України для забезпечення підрозділів ЗСУ передано:

  • 33 тис. одиниць бронежилетів,
  • 22,5 тис. одиниць шоломів,
  • 16,5 тис. пар взуття,
  • 11,4 тис. комплектів форми.

Про це повідомила заступник Міністра оборони України Ганна Маляр під час брифінгу в Military Media Center.

«Ми продовжуємо рухатись у рамках визначеної стратегії, коли акцент зроблено на забезпечення системного ритмічного постачання. Зокрема, починаючи з травня, поряд з забезпеченням поточних потреб, ми почали формувати резерви засобів індивідуального бронезахисту. Сьогодні резерв, скажімо, бронежилетів у 12 разів перевищує запаси станом на кінець травня», – повідомила Ганна Маляр.

Нині військове командування постійно має у своєму розпорядженні десятки тисяч бронежилетів і шоломів. У серпні тільки за прямими контрактами Міноборони, тобто, це те, що закуплено за кошти платників податків, на склади ЗСУ поставлено понад 130 тис. бронежилетів. Так само з початку червня Міноборони розпочало підготовку до зимового періоду. Тільки за минулий тиждень на склади ЗСУ передано 10 тис. курток зимових.

«Зараз починається період, коли буде здійснюватися масоване відвантаження предметів речового забезпечення на зиму, зокрема – зимової форми. Зараз це пріоритет, і ми про це будемо постійно суспільство інформувати», – резюмувала вона.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Армійка Ольга Цімко — віцечемпіонка Європи з дзюдо U23

Армійка Ольга Цімко — віцечемпіонка Європи з дзюдо U23

У Молдові триває чемпіонат Європи з дзюдо серед молоді до 23 років.

Уражено інфраструктуру російського НПЗ у Краснодарському краї

Уражено інфраструктуру російського НПЗ у Краснодарському краї

Сили оборони України завдали вогневого ураження по інфраструктурі «РН-Туапсинський НПЗ» у Краснодарському краї рф.

Українська ZBROYA стала експонатом NOT FOR SALE — українського павільйону з EXPO 2025

Українська ZBROYA стала експонатом NOT FOR SALE — українського павільйону з EXPO 2025

31 жовтня в Українському Домі відбулось офіційне відкриття виставки Not For Sale, яка пів року до цього тривала на EXPO 2025 в японській Осаці.

На Донеччині «Дозор» у стрілецькому бою ліквідував 13 окупантів

На Донеччині «Дозор» у стрілецькому бою ліквідував 13 окупантів

Спецпризначенці підрозділу «Дозор» Державної прикордонної служби України провели рейдово-штурмові дії по позиціях ворога у смузі відповідальності 3-го армійського корпусу.

Танки, піхота, укриття: «Apachi» знищують противника

Танки, піхота, укриття: «Apachi» знищують противника

Дронарі 81-ї окремої аеромобільної Слобожанської бригади знищують техніку та окупантів у зоні відповідальності підрозділу.

ГУР інформує: партизани нищать залізничну інфраструктуру по всій росії

ГУР інформує: партизани нищать залізничну інфраструктуру по всій росії

Впродовж останніх місяців займання та інші інциденти фіксувались в брянській, ростовській, мурманській областях, а також в чечні та карачаєво-черкесії.

ВАКАНСІЇ

Стрілець-зенітник

від 25000 до 50000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Офіцер відділення, військовослужбовець

від 40000 до 120000 грн

Одеса

Військова частина ЗСУ

Стрілець роти охорони

від 20100 до 120100 грн

Чугуїв, Харківська область

Командир бойової машини

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

Моторист-механік, військовослужбовець

від 25000 до 55000 грн

Одеса

Флотилія ВМС ЗСУ

--- ---