ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Гарматне м’ясо» з пітеру та москви відправлять помирати у Крим

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 31 Серпня 2022, 10:30

Як стало відомо, військові комісаріати вже навіть московської та ленінградської областей, зокрема москви та санкт-петербургу, отримали вказівки щодо масового призову на військову службу місцевих жителів.

Призваними під час прихованої мобілізації «москвичами» та «пітерцями» будуть комплектуватися військові частини, дислоковані в Криму.

Крім того, з метою доукомплектування військових частин зс рф дислокованих на тимчасово окупованій території АР Крим та посилення оборони Кримського півострову командувачем південного військового округу генералом армії олександром дворніковим (т.зв. «сирійським м’ясником») було прийнято рішення відправити в Крим 1200 військовослужбовців строкової служби.

Оскільки на території ТОТ АР Крим бойові дії поки що не проводяться, то цим військовослужбовцям не пропонують підписувати контракт, що може свідчити про економію коштів та небажання виплачувати всіх визначених законодавством рф надбавок.

1200 військовослужбовців строкової служби будуть служити та помирати під ударами українських військ та від рук «партизанів» за зарплату строковика, а це близько 5 тис. рублів (біля 82 доларів США).

Економія державних російських коштів також відбудеться і за рахунок невиплати компенсації у разі загибелі військовослужбовців, адже участь строковиків у бойових діях російська федерація заперечує.

Джерело: ГУР

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Ворожі війська на Сумському напрямку очолив любитель «м’ясних штурмів»
Ворожі війська на Сумському напрямку очолив любитель «м’ясних штурмів»

Генерал-майор Зульфат Нігматзянов став заступником командира 11-го армійського корпусу армії рф, який діє на Сумському напрямку.

Вже понад 200 українських військових на Близькому Сході допомагають боротися з «Шахедами» — Президент
Вже понад 200 українських військових на Близькому Сході допомагають боротися з «Шахедами» — Президент

Наразі 201 українець перебуває у країнах Близького Сходу та Перської затоки. Ще 34 готові до розгортання.

Читав книгу про путіна і сів на 15 років: у Харкові оголосили вирок зраднику
Читав книгу про путіна і сів на 15 років: у Харкові оголосили вирок зраднику

Засуджено до 15 років ув’язнення харків’янина, який передавав фсб рф дані про дислокації українських військових.

«Поле бою стало прозорим»: на Олександрівському напрямку кілзона сягає близько 25 км углиб ворожого тилу
«Поле бою стало прозорим»: на Олександрівському напрямку кілзона сягає близько 25 км углиб ворожого тилу

З розвитком безпілотних систем остаточно зникло поняття безпечного ближнього тилу, адже зона прицільного точкового ураження зараз сягає близько 25 кілометрів.

«Ніколи не планував бути військовим»: Павло Белянський розповів про шлях від посадки до Шевченківки
«Ніколи не планував бути військовим»: Павло Белянський розповів про шлях від посадки до Шевченківки

Військовослужбовець та письменник Павло Белянський став лауреатом Шевченківської премії 2026 року в номінації «Проза».

«Вікно» до Європи, дорого: затримали організатора масового вивозу ухилянтів
«Вікно» до Європи, дорого: затримали організатора масового вивозу ухилянтів

На Київщині затримали організатора схеми незаконного переправлення чоловіків призовного віку з України до Словаччини.

ВАКАНСІЇ
Фельдшер

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Планшетист-військовослужбовець

від 21600 до 121600 грн

Ков'ярі, Львівська область

Головний сержант, командир танку

від 20000 до 60000 грн

Софіївка

3 відділ Криворізького РТЦК та СП

Механік, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Водій-слюсар (ЗСУ)

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

--- ---