ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

росіяни створили на окупованих територіях України понад 20 фільтраційних таборів

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 26 Серпня 2022, 6:48

На окупованих територіях України росіяни створили щонайменше 21 фільтраційний табір, в яких утримують і допитують військовополонених і цивільних повідомляє Reuters.

Такі дані опубліковані в новому спільному звіті вчених Єльського університету і Держдепартаменту США. При формуванні звіту використовувалися комерційні супутникові знімки та інформація з відкритих джерел. Ретельний аналіз даних допоміг з високим ступенем достовірності ідентифікувати 21 фільтраційний табір, які раніше служили школами, ринками і в’язницями.

Дослідники перевірили кожен з 21 таборів принаймні з п’яти незалежних джерел і вважають, що принаймні ще сім місць є частиною системи фільтрації і можуть бути включені до цього списку пізніше.

«Умови, про які повідомляють особи, які були звільнені з досліджених закладів, можуть вважатися жорстоким, нелюдським і таким, що принижує гідність, поводженням згідно з міжнародним гуманітарним правом і правом прав людини. Ці умови включають переповненість закладів, відсутність доступу до відповідних санітарних умов, недостатню кількість їжі та чистої води, вплив стихії, відмову в медичній допомозі та використання ізоляції. У деяких конкретних випадках поводження, якому зазнали звільнені, як-от застосування електричного струму, екстремальні умови ізоляції та фізичне насильство, може потенційно становити катування, якщо це доведено», – зазначається у звіті.

Крім того, у документі наводяться схеми розташування фільтраційних таборів, існування яких підтверджується порівняльним аналізом супутникових знімків.

Представники Єльського університету закликали також росію та союзні з нею  сили надати представникам ООН і міжнародним гуманітарним організаціям негайний доступ до місць, зазначених у звіті, і до будь-яких додаткових місць, які використовуються для цих операцій, не зазначених у ньому, включаючи доступ до будь-яких цивільних осіб, військовополонених або іншого персоналу, який знаходиться там. «Лише особисті та безперешкодні інспекції представників ООН і міжнародних гуманітарних організацій можуть остаточно підтвердити висновки цього звіту та інших пов’язаних з ним розслідувань», – зазначається в документі.

Лабораторія гуманітарних досліджень Єльської школи громадської охорони здоров’я, яка підготувала звіт, є партнером фінансованої Держдепартаментом США обсерваторії конфліктів, створеної в травні для збору та аналізу доказів військових злочинів, скоєних Росією в Україні.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Чернігівщина була під масованою ворожою атакою, пошкоджена критична інфраструктура

Чернігівщина була під масованою ворожою атакою, пошкоджена критична інфраструктура

Минулої доби Чернігівщина була під масованою ворожою атакою. Багато ударів по критичній та цивільній інфраструктурі.

Ворог ховав танк на Курщині, а прикордонники його поховали

Ворог ховав танк на Курщині, а прикордонники його поховали

Прикордонники «Сталевого кордону» уразили прихований ворожий танк на Курському напрямку.

Президент вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників

Президент вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників

Напередодні, у День Збройних Сил України, Президент Володимир Зеленський вручив 20 сертифікатів на отримання квартир Героям України та рідним воїнів, удостоєних цього звання посмертно.

Давав концерти та записував альбоми, а тепер полює на «Шахеди» — історія Дмитра Однороженка

Давав концерти та записував альбоми, а тепер полює на «Шахеди» — історія Дмитра Однороженка

Фронтмен групи «Хейтспіч» Дмитро Однорженко змінив життя музичної зірки на службу в найефективнішому підрозділі зі знищення «Шахедів».

Понад 1600 ударних дронів спрямував ворог по Україні за цей тиждень — Президент

Понад 1600 ударних дронів спрямував ворог по Україні за цей тиждень — Президент

Лише за цей тиждень було понад 1600 ударних дронів, близько 1200 керованих авіаційних бомб та майже 70 ракет різних типів, які Росія випустила по Україні.

Одна людина загинула, поранена дитина: наслідки російського удару по Слов’янську

Одна людина загинула, поранена дитина: наслідки російського удару по Слов’янську

Через російські атаки БПЛА по місту Слов’янськ загинула одна людина, поранена 15-річна дитина.

ВАКАНСІЇ

Оператор ПТРК

від 23000 до 173000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Оператор наведення, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Майстер БПЛА в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Молодший медичний працівник (військова служба за контрактом)

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

Краматорський РТЦК та СП

Бухгалтер у Васищеве

від 20000 до 23000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Заступник командира БМП – навідник-оператор 155 об ТрО

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

--- ---