ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

фсб планували організувати постановні мітинги в Україні з родичами українських військових

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Серпня 2022, 11:33

Служба безпеки України запобігла планам фсб використати родичів українських військових для загострення суспільно-політичної ситуації у Київській, Житомирській і Полтавській областях напередодні Дня Незалежності України.

Про це повідомляє Служба безпеки України.

За задумом ворожих спецслужб, «мітингувальники» мали активно критикувати та засуджувати військове командування України, а організатори планували відзняти це на відео.

Таким чином, вони прагнули створити «потрібний контент» для російських пропагандистів, а ті у свою чергу – максимально поширити його через інтернет і підконтрольні їм ЗМІ.

Як встановила СБУ, організаторами псевдоакцій мали стати колишні учасники ГО «Журналісти Стремоусова». Вони мають подібний досвід, оскільки ще на початку 2022 року провели низку замовних мітингів у Києві.


«Наразі їхній лідер Кирило Стремоусов виконує обов’язки «заступника окупаційної військово-цивільної адміністрації» у Херсоні. І за матеріалами СБУ йому ще на початку широкомасштабного вторгнення повідомлено про підозру за державну зраду», – йдеться у повідомленні.

За наявною інформацією, фсб продумувала «акції» заздалегідь. Встановлено, що співробітники ворожих спецслужб вийшли на новий контакт із координаторами Житомирського та Полтавського осередків руху Стремоусова у травні 2022 року.

Пізніше їм було поставлено завдання організувати масові «протестні» акції біля обласних військкоматів за участі матерів воїнів ЗСУ.

Утім, завдяки втручанню СБУ колишні поплічники Стремоусова відмовилися від виконання завдань фсб.

Читайте нас у Facebook
Багатошарова спецоперація на Запорізькому напрямку позбавила ворога ППО та пункту управління БПЛА
Багатошарова спецоперація на Запорізькому напрямку позбавила ворога ППО та пункту управління БПЛА

Загін спеціального призначення НГУ Lasar’s Group, Повітряні Сили ЗСУ та ОбрАР «Чорний ліс» провели масштабну спецоперацію на Запорізькому напрямку.

«Це ризикований крок»: Президент розповів, як саме рф збільшує своє угруповання
«Це ризикований крок»: Президент розповів, як саме рф збільшує своє угруповання

Президент України Володимир Зеленський заявив, що росіяни збільшують угруповання своїх окупаційних сил за рахунок залучення стратегічного резерву.

«Робот перевозив міномет, і яскраво вибухнув»: на Куп’янському напрямку ворог комбінує свої атаки
«Робот перевозив міномет, і яскраво вибухнув»: на Куп’янському напрямку ворог комбінує свої атаки

На Куп’янському напрямку ворог атакує піхотою, технікою та роботами.

Омбудсмен попередив родичів полонених військових про нову шахрайську схему
Омбудсмен попередив родичів полонених військових про нову шахрайську схему

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець попередив родичів військових, які перебувають у ворожому полоні, про нову шахрайську схему.

Безсердечно розстріляв цивільного: «узькому» танкісту змінили підозру
Безсердечно розстріляв цивільного: «узькому» танкісту змінили підозру

Головне слідче управління Національної поліції України змінило підозру військовослужбовцю збройних сил росії, якому інкримінують розстріл цивільного автомобіля

Ворог вночі атакував енергетичну та портову інфраструктуру Одещини
Ворог вночі атакував енергетичну та портову інфраструктуру Одещини

Вночі 10 квітня Одещина знову зазнала масованої атаки ворожих БПЛА по енергетичній та портовій інфраструктурі.

ВАКАНСІЇ
Технік служби захисту інформації в автоматизованих системах

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Водій-механік евакуаційного відділення

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Оператор БПЛА (ЗСУ, МП ВМСУ) у Жовкву

від 51000 до 121000 грн

Жовква

Львівський РТЦК та СП (Жовква)

Стрілець

від 20100 до 120000 грн

Київ

Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади

Інструктор з вогневої підготовки

від 24000 до 49550 грн

Харків, Харківська область

Старший бойовий медик

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

--- ---