Це вже третє відоме застосування цієї балістичної ракети середньої дальності проти України. У російській логіці «Орєшнік» дедалі менше схожий на інструмент воєнного прориву….
Минулої доби ракетно-артилерійські підрозділи ЗСУ знищили російські склади боєприпасів.
Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».
«Нашою авіацією нанесено 5 ударів по скупченню живої сили, озброєнню та техніки ворога. Ракетно-артилерійськими підрозділами виконано понад 230 вогневих завдань, за результатами яких уражено командний пункт 247-го десантно-штурмового полку 7-ої десантно-штурмової дивізії, знищено склади ворожих боєприпасів в Чорнобаївці та Старицях», – йдеться у повідомленні.
Також зазначається, що вороже військо зменшено на 75 рашистів, корпусну самохідну гармату «Гіацинт-С», на 2 ворожих танки Т-72 та ще 6 одиниць броньованої техніки. Остаточні втрати ворога дорозвідуються.
У ніч проти 24 травня росія завдала по Україні чергового комбінованого удару: сотні ударних безпілотників, крилаті ракети, балістика — і ще один «Орєшнік».
Удень група БПЛА веде розвідку та стримує ворога, а вночі доправляє вантажі на передові позиції.
Прикордонники Мукачівського загону відшукали жителя Кам’янця Подільського, який звернувся по допомогу.
Кількість постраждалих внаслідок російського удару по Запоріжжю зросла. Станом на вечір відомо про 15 поранених, серед яких — немовля.
Олександр із позивним «Пінгвін» пройшов Вугледар, Мар’їнку, Авдіївку та понад два роки оборони Харківщини.
Начальник групи телекомунікації інформаційно-телекомунікаційного вузла
від 20000 до 24000 грн
Хмельницький
В/Ч А1056
Це вже третє відоме застосування цієї балістичної ракети середньої дальності проти України. У російській логіці «Орєшнік» дедалі менше схожий на інструмент воєнного прориву….