Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Ряд місцевих ЗМІ смоленської області, що на росії, написали про те, що місцевий військовий комісаріат збирається провести «тренувальне вручення повісток резервістам». Деталі не надавались, окрім того, що майбутнім «двухсотикам», які отримають повістку, треба «поставитись з розумінням» і з’явитись за адресою та у поставлені строки «для уточнення персональних даних». У найкращих традиціях країни-фейку офіційна причина – перевірка можливостей російських військкоматів згуртовувати російське м’ясо в одну велику фрикадельку, назвати її ротою і відправити вмирати за путінські палаци з аквадискотекою. Наша мобілізація – не мобілізація, на війну, яка не війна, а спецоперація з демілітаризації та денацифікації, але денацифікація
проходить на окупованих територіях силами ЗСУ, де вже денацифіковано та демілітаризовано більше ніж 44 тисяч ванюш, які «просто хатєлі стіралку»…
Комісари, звісно ж, чесно-чесно обіцяють не могилізувати кухонних рембо, але, якщо взяти до уваги свідчення військовополонених окупантів, яких мобілізували проти їхнього бажання та порушуючи закони (опустимо той факт, що фраза «закони на росії», це оксюморон), додому навряд чи повернеться хоч хтось з тих дурників, які додумаються все ж прийти. Точніше, повернуться, але трохи пізніше, у одному великому або двох маленьких пакетах.

Ситуація кричуще свідчить про те, що у окупантів є великий брак живої сили через катастрофічні втрати на фронті. росія вже деякий час продовжує намагатись заткнути дірки у фронті мобілізованими кадрами без будь-якої підготовки та екіпірування – росіян забирають з підприємств та навіть просто з вулиць. Випадки поки що відносно поодинокі, але подібні приготування свідчать про те, що «могилізація» вже скоро стане на промислові рейки, і мокшанські патріоти вперше дійсно «зможуть повторити», але замість подвигів вигаданих радянською пропагандою суперменів повторювати будуть гітлерівський фольксштурм.
Забарвлення подіям також надають останні високоточні удари української артилерії по військових частинах та аеродромах окупантів, збільшення рівня відмов російських солдатів воювати та наближення зими – в холодну пору дірява логістика потішної армії призведе до величезної кількості небойових втрат, не останньою чергою через низький професіоналізм загарбників.
Але є в цьому є і позитивний момент для населення блінолопатної: додому у депресивну глибинку замість безробітного і вічно п’яного єрмолая повернеться новенька блискуча «Лада Веста», а щаслива мамка нелюда
зможе виплатити всі кредити. Самі плюси, як не крути.
Сили оборони уразили безпілотником на Харківщині російську важку вогнеметну систему залпового вогню ТОС-1А «Сонцепьок».
Пілоти Signum на Лиманському напрямку за березень знищили чималу кількість ворожої піхоти в українських лісах.
Внаслідок удару Сил безпілотних систем по аеродрому Кіровське в окупованому Криму було знищено один та пошкоджено ще три російські БПЛА «Иноходец».
Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський провів робочу нараду щодо покращення базової загальновійськової підготовки військових.
Безпілотники Служби безпеки України уразили Алчевський меткомбінат на тимчасово окупованій території Луганської області.
Український захисник Михайло, попри своє старе поранення, 161 добу обороняв бойову позицію, використовуючи як прихисток зруйновану хату.
Водій (служба в ЗСУ за контрактом)
від 30000 до 100000 грн
Іванівка, Одеська обл.
2-й відділ Березівського РТЦК та СП
Водій трала, військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Київ
Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ
Оператор БПЛА 14 ОМБр ім. князя Романа Великого
від 50000 до 121000 грн
Володимир, Волинська область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….