ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Що робити, якщо з вас вимагають гроші під час проходження МСЕК

Соціальний захист військовослужбовців
Прочитаєте за: 2 хв. 18 Серпня 2022, 11:35

Відповіді на це та багато інших запитань, що виникають під час проходження медико-соціальної експертної комісії в період воєнного стану,  можна отримати сьогодні, 18 серпня, на онлайн-консультації від Veteran Hub. Зустріч проводитимуть юристи організації Тетяна Вакула та Микола Тимощук. Формат події — онлайн-лекція та сесія запитань-відповідей наприкінці.

— Від початку повномасштабного вторгнення до мене, як юридичного консультанта Veteran Hub, почало надходити все більше запитів від наших ветеранів і діючих військовослужбовців щодо особливостей проходження МСЕК в умовах воєнного стану. Питань багато, інформація, що шириться мережею, неоднозначна. Тож розібратись тут без допомоги юриста дуже тяжко. Тому виникла думка узагальнити всі питання і провести лекцію, присвячену темі МСЕК, — прокоментувала кореспондентці АрміяInform Тетяна Вакула. —Перша зустріч у вінницькому просторі Veteran Hub була дуже продуктивною. Виникла жвава дискусія, ветерани активно ділились досвідом і проблемами,  які в них виникли під час проходження комісії. З огляду на величезну кількість запитів  за цією темою,  вирішили провести ще одну зустріч, але вже в онлайн-форматі.

Тож, якщо у вас є потреба дізнатись про особливості роботи МСЕК в умовах бойових дій, про порядок проходження медико-соціальної експертизи, а також про те, що «замовчується»  від ветеранів під час проходження комісії, які в них є права, як оскаржити рішення комісії чи отримати статус особи з інвалідністю внаслідок війни та відповідні виплати, реєструйтесь за цим посиланням. 

Реєстрацію буде завершено 18 серпня о 16:00. Зустріч відбудеться о 18:00. Посилання на Zoom-конференцію надійде на вказану під час реєстрації електронну адресу за годину до початку. 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Перехоплювач Sting збив два ворожих «Шахеди» на відстані 500 км
Перехоплювач Sting збив два ворожих «Шахеди» на відстані 500 км

Встановлено абсолютний світовий рекорд— боєць підрозділу Bulava Президентської бригади збив два ворожих «Шахеди» на відстані 500 км.

Командири зс рф погрожують розправою своїм бійцям — перехоплення ГУР
Командири зс рф погрожують розправою своїм бійцям — перехоплення ГУР

Воєнна розвідка перехопила розмову російського командира з підлеглими штурмовиками в якій — суцільні погрози розправи за відмову виконувати наказ іти в атаку.

Ворог 13 разів атакував на Костянтинівському напрямку — Генштаб ЗСУ
Ворог 13 разів атакував на Костянтинівському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби кількість атак агресора по всьому фронту становить 55.

Дронарі СБС нанесли ураження по «Куйбишев Азот» у Тольятті
Дронарі СБС нанесли ураження по «Куйбишев Азот» у Тольятті

Оператори 1-го центру СБС нанесли удар по «КуйбишевАзот» у Тольятті.

Не об’єкт, а гравець: нова геополітична реальність України
Не об’єкт, а гравець: нова геополітична реальність України

Україна сьогодні — це не просто країна, яка обороняється. Це держава, яка змінює правила гри.

За минулий місяць розміновано близько 900 гектарів: підсумки очищення деокупованих територій
За минулий місяць розміновано близько 900 гектарів: підсумки очищення деокупованих територій

У березні 2026 року підрозділи Міноборони очистили від вибухонебезпечних предметів 876 гектарів територій, звільнених від російських окупантів.

ВАКАНСІЇ
Технік із системного адміністрування

від 21000 до 51000 грн

Чернігів

Чернігівський зональний відділ ВСП

Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Водій, військовослужбовець

Миколаїв

189 об ТрО 123 Обр ТрО

Водій-електрик, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

Водій-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

Оператор FPV-дрона

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

--- ---