ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Прикарпатський музей закликає поповнити колекцію експонатів

Регіони
Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Серпня 2022, 16:56

Представники Івано-Франківського краєзнавчого музею звернулись до громадських активістів та волонтерів із закликом допомогти поповнити колекцію експонатів сучасної української історії, а саме фрагментами та рештками ворожої техніки та зброї. 

 − Нині твориться новітня історія України, і ми повинні це все фіксувати та колекціонувати, аби майбутні покоління знали, за що і з ким воювали їхні батьки, − повідомила керівниця музею Галина Беднарчик. – Ми вже маємо кілька решток російського озброєння, проте цього мало. Тому звертаємось до військових, тероборонівців, представників правоохоронних органів, волонтерів та інших небайдужих активістів допомогти з наповненням колекції експонатів російсько-української війни. 

Галина Беднарчик також повідомила, що вже створюється спеціальна фондова група зберігання, де всі фрагменти будуть фіксуватися та готуватимуться для спеціальної виставки. У краєзнавчому музеї також наголосили, що  як експонати можуть бути обмундирування, амуніція, захисне спорядження, військова символіка, рештки зброї техніки, а також інші воєнні дрібниці, котрі демонструватимуть солдатський польовий побут. Крім того, колекцію також можуть поповнити й речі з-за кордону. Наприклад листівки, плакати, світлини з мітингів на підтримку України, періодичні видання преси тощо. 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Дрони без покарання»: у Бельгії фіксують вторгнення «невідомих» БПЛА над виробником систем ППО

«Дрони без покарання»: у Бельгії фіксують вторгнення «невідомих» БПЛА над виробником систем ППО

У Бельгії фіксують зростання кількості «невідомих» дронів над об’єктами оборонної компанії Thales Belgium, одного з найбільших виробників систем ППО в Європі. Керівництво компанії закликає владу терміново змінити законодавство, яке наразі забороняє збивати такі безпілотники.

«Два вуха на трьох» — поранені окупанти у перехопленні ГУР скаржаться, що їх знову женуть на позиції

«Два вуха на трьох» — поранені окупанти у перехопленні ГУР скаржаться, що їх знову женуть на позиції

Російське командування продовжує гнати своє «гарматне м’ясо» на виконання завдань, попри серйозні поранення.

Десантура в тилу ворога, засідка «Скелі» на окупантів, викосив русню на повному ходу: стрім

Десантура в тилу ворога, засідка «Скелі» на окупантів, викосив русню на повному ходу: стрім

Безпілотник ДШВ уразив ціль у тилу росіян. Команда SKY STRIKE Unit змогла пролетіти FPV-дроном понад 40 кілометрів, обійти РЕБ, залетіти в окуповане Курахове і там підірвати КАМАЗ. Наразі «кілзона» групи безпілотних систем 7 корпусу швидкого реагування ДШВ складає 15–20 км.

Двох колаборантів, захоплених у полон на Донеччині, засуджено за держзраду

Двох колаборантів, захоплених у полон на Донеччині, засуджено за держзраду

Двох зрадників із тимчасово окупованої Луганщини, які воювали проти України у складі російських угруповань, засуджено до 15 років позбавлення волі. Причому одного з них, за даними слідства, власні побратими кинули на позиціях під час втечі.

Охоплений полум’ям окупант спробував врятуватися у воді, проте FPV «телепортував» його назад на берег

Охоплений полум’ям окупант спробував врятуватися у воді, проте FPV «телепортував» його назад на берег

Оператори безпілотних систем 18 Словʼянської бригади підпалили російського піхотинця, спонукавши його до незапланованих водних процедур.

Міністерства оборони України та Німеччини домовились про довгострокове партнерство у сфері цифровізації

Міністерства оборони України та Німеччини домовились про довгострокове партнерство у сфері цифровізації

Міністерство оборони України підписало з Федеральним міністерством оборони Німеччини додаткову угоду про співпрацю у сфері цифровізації оборонного сектору на 2026–2028 роки.

ВАКАНСІЇ

Кухар, контрактна служба

від 22000 до 55000 грн

Черкаси, Черкаська область

Водій-слюсар (служба за контрактом ЗСУ)

від 20000 до 60000 грн

Софіївка

3 відділ Криворізького РТЦК та СП

Начальник наземного запитувача до в/ч А2800

від 23000 до 40000 грн

Радісне, Одеська область

Стрілець-санітар 155 батальйону територіальної оборони

від 21000 до 54000 грн

Степанівське, Сумська область

Майстер, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Миколаїв

Військова частина А1080

Рульовий-моторист

від 24000 до 124000 грн

Сарата

18 окремий батальйон морської піхоти

--- ---