ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Українські військові готуватимуться за канадською програмою UNIFIER протягом 4 місяців

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 5 Серпня 2022, 16:10

Міністр національної оборони Канади Аніта Ананд оголосила про дозвіл Канади розгорнути персонал ЗС Канади для навчання Збройних Сил України, які прагнуть збільшити чисельність своїх сухопутних сил перед обличчям триваючого, неспровокованого, невиправданого та незаконного вторгнення росії.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗС України.

«Попри жахливе російське вторгнення в Україну, операція UNIFIER тривала. Коли ми призупинили навчання минулої зими в Україні, ми чітко сказали, що відновимо навчання. Ми виконали обіцянку щодо проведення навчання із наданою Канадою артилерією та боєприпасами у третіх країнах. Співпрацюючи зі Сполученим Королівством, ми продовжуватимемо виконувати цю обіцянку. Канада вшановує мужність і відвагу Збройних Сил України, і ми продовжуватимемо допомагати їм розвивати навички, необхідні для захисту свободи та незалежності своєї нації», − наголосила Міністр національної оборони Канади Аніта Ананд.

У рамках операції UNIFIER Збройні сили Канади надішлють до Сполученого Королівства до 225 військовослужбовців, більшість з яких працюватимуть інструкторами, за підтримки підрозділу командування та управління протягом приблизно чотирьох місяців.

Зазначається, що перша з трьох навчальних груп, що нараховуватиме приблизно 90 військовослужбовців, буде в основному набрана з 3-го батальйону канадської легкої піхоти принцеси Патриції, який базується в Едмонтоні (Альберта).

Перші курси під керівництвом Канади відбуватимуться за гнучкою навчальною програмою, зосередженою на індивідуальних навичках, необхідних для бойових дій на передовій, включно з поводженням зі зброєю, наданням першої допомоги на полі бою, польовими навичками, тактикою патрулювання та законами збройних конфліктів.

«Канада відома якістю навчання, яку надає іншим країнам. Це навчання призводить до дуже цінного стратегічного ефекту. З останніх обговорень, таких, які відбулися у Контактній групі з питань оборони України, цілком зрозуміло, що навчання є критично важливим компонентом для підтримки здатності України захищати себе в короткостроковій та довгостроковій перспективі», – зазначив Начальник штабу оборони Збройних сил Канади генерал Вейн Дональд Ейр.

Довідково. Операція UNIFIER була розпочата у 2015 році на запит українського уряду, а на початку цього року була розширена та продовжена до березня 2025 року. Аспекти місії були тимчасово призупинені після повномасштабного вторгнення в Україну в лютому 2022 року з зобов’язанням відновити навчання, коли і де дозволять умови. Програма підготувала понад 33 000 військовослужбовців Збройних Сил України з 2015 року.

З лютого 2022 року Канада виділила або надала Україні військову допомогу на суму 626 мільйонів доларів США, включно з артилерійськими гарматами − буксированими 155-мм гаубицями M777 зі змінними стволами та сумісними боєприпасами, а також безпілотниками і броньованими машинами бойової підтримки, а також відповідним навчанням.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Президенти України та Фінляндії обговорили гарантії безпеки, дипломатичну співпрацю та ситуацію в енергетичній системі

Президенти України та Фінляндії обговорили гарантії безпеки, дипломатичну співпрацю та ситуацію в енергетичній системі

Президент України Володимир Зеленський обговорив з Президентом Фінляндії Александром Стуббом ключові питання дипломатичної та безпекової взаємодії.

«При мені трьох убили»: російський десантник розповів, як «вагнерівці» карають своїх

«При мені трьох убили»: російський десантник розповів, як «вагнерівці» карають своїх

Полонений десантник 328-го полку ПДВ рф Владислав Корніл розповів, що його підрозділ використовували як «живе м’ясо», а колишні «вагнерівці» на командирських посадах принижують мобілізованих та проводять показові розстріли за непокору.

Зброя, енергетика, санкції: Президент повідомив про завдання міжнародної роботи до кінця року

Зброя, енергетика, санкції: Президент повідомив про завдання міжнародної роботи до кінця року

Президент України Володимир Зеленський провів нараду щодо міжнародної роботи за дев’ять місяців року і завдань на наступні три місяці.

«Піхота заходить ніжками» — неподалік Борової до позицій Сил оборони доходить один з шести російських штурмовиків

«Піхота заходить ніжками» — неподалік Борової до позицій Сил оборони доходить один з шести російських штурмовиків

Поблизу Борової, в зоні відповідальності 3-го армійського корпусу, відбивають піхотні атаки росіян. Проти корпусу воює три російські армії, проте його бійці тримають оборону, і час від часу вдало контратакують.

Після полону: Міністр оборони України підписав наказ про комплексну підтримку захисників

Після полону: Міністр оборони України підписав наказ про комплексну підтримку захисників

Міністр оборони України Денис Шмигаль підписав наказ, який визначає порядок реінтеграції наших захисників після повернення з полону.

ВАКАНСІЇ

Штурмовик

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Медсестра в ЗСУ

від 21000 до 51000 грн

Львів

Львівський РТЦК та СП м.Жовква

Розвідник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Оператор-радіотелефоніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

DevOps engineer, військовослужбовець

від 50000 до 130000 грн

Ужгород, Закарпатська область

--- ---