Нині це близько 12% усієї лінії бойового зіткнення та найбільша ділянка серед корпусів ЗСУ. За цей час усі бригади корпусу…
Українські військові дуже швидко опанували реактивні системи залпового вогню HIMARS і показали ефективність їхнього використання на полі бою з росіянами.
Про це в інтерв’ю Tablet заявив Командувач військ ОК «Південь» генерал-майор Андрій Ковальчук.
«У нас ще не було втрат жодної систем HIMARS. Це демонструє, наскільки добре і швидко ми навчилися їх використовувати. Навіть американці були здивовані тим, наскільки ефективно ми використовуємо ці системи. Тому що кожен снаряд влучає в ціль. Кожен снаряд руйнує міст чи склад боєприпасів. Наші союзники також побачили надзвичайну економічну ефективність того, як ми використовуємо снаряди», – сказав він.
Командувач військ ОК «Південь» наголосив, що нині Україні більш за все потрібне важке озброєння.
«У нас уже мобілізовано пів мільйона людей, і ми можемо мобілізувати ще пів мільйона, якщо це буде необхідно. Що нам зараз потрібно для продовження операції, так це більше важкого озброєння», – зазначив він.
Нагадаємо, учора Міністр оборони Олексій Резніков повідомив, що ще чотири реактивні системи залпового вогню HIMARS прибули до України із США.
Бійці підрозділу Lasar’s Group Нацгвардії щомісяця посідають перші місця за кількістю знищеної артилерії в рейтингу «Є-балів».
До 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна засуджено учасника агентурної мережі генштабу рф, яка діяла в Україні.
На Київщині та Миколаївщині співробітники СБУ та Національної поліції викрили ще 6 «ухилянтських схем».
Стрілець
від 20100 до 120000 грн
Київ
Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади
Оператор протитанкового озброєння, військовослужбовець у ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
Нині це близько 12% усієї лінії бойового зіткнення та найбільша ділянка серед корпусів ЗСУ. За цей час усі бригади корпусу…