Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Для перемоги Україні необхідно більше зброї та антиросійських санкцій. Війну потрібно зупинити до зими, інакше потім вона буде більш важкою.
Про це керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак повідомив у Телеграм-каналі.
За його словами, США дуже допомагають Україні, водночас, американці мають розуміти, що сьогодні вони інвестують у боротьбу за свободу. Андрій Єрмак додав, що незалежна Україна – це великий ринок, де американському бізнесу завжди раді.
Окрім цього, перемога України забезпечить безпеку інших держав, країн НАТО. Якщо не вистоїть Україна – то вже американським солдатам доведеться воювати проти рф за свободу інших, наприклад, країн Балтії.
Оборонне відомство готує ряд рішень за підсумками наради Президента України Володимира Зеленського з Міністром оборони Михайлом Федоровим.
Оператори батальйону безпілотних систем «Вартові» 36-ї бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського показали успішні влучання.
Оператори 2-го батальйону безпілотних систем 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла виграли перегони у російських штурмовиків.
На сім років за ґрати відправили двох організаторів переправлення осіб через державний кордон України.
На 13 років ув’язнення отримав колаборант, який працював на ворога у лавах окупаційного «мвс рф» на тимчасово захопленій частині Запорізької області.
Пілоти 66-ї механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго зафіксували повний розгром російської штурмової групи.
Водій кат. B, C, СЕ, D, військовослужбовець
від 21500 до 51500 грн
Кам'янка-Бузька
Військова частина А4623
медбрат/медсестра 144 окремої піхотної бригади
від 20000 до 120000 грн
Чернігів, Чернігівська область
Водій – слюсар, електрик військова служба за контрактом ЗСУ
від 20000 грн
Запоріжжя
Заводський РТЦК та СП
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….