ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У ПС ЗСУ розповіли, які ракети найскладніше збивати

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 13 Липня 2022, 19:01

Противник дещо змінив свою тактику, вже 2,5 місяці не залітаючи в підконтрольний українським Збройним Силам повітряний простір. Діє з території росії, білорусі, Чорного та Каспійського морів.

— Ракетне озброєння, що його нині використовує противник, переважно радянського виробництва, — прокоментував речник Командування ПС ЗСУ полковник Юрій Ігнат. — Адже розмови про те, що запаси противника вичерпуються є небезпідставними. Рашисти заощаджують дорогу техніку, аби й далі нею погрожувати всьому світу. Мова йде про високотехнологічні ракети — Калібр, Х-101, «Іскандер». Дедалі частіше бачимо такі ракети, як Х-22, Х-59, Х-31. Передусім ракети противника вражають цивільні об’єкти, що, на жаль, призводить до жертв серед мирного населення.

Полковник Юрій Ігнат пояснює, що військовослужбовці Повітряних Сил разом із побратимами із Сухопутних військ роблять усе можливе, щоб збивати якомога більше ракет. Втім, збити крилату ракету дуже непросто.

— Частіше збиваються ракети, що летять зі швидкістю 900 км/год. Це, до прикладу, ракети типу Х, «Калібр». Це — більш реалістичні цілі, які ми можемо збивати нашим озброєнням: переносними зенітними ракетними комплексами, як-от «Бук М-1», С-300… Зафіксовано близько 10 випадків збиття крилатих ракет винищувачами, що перехоплюють цілі, взаємодіючи з офіцерами бойового управління. Вони в повітрі знищують ракети своїми вогневими засобами. Набагато складніше збивати ракети оперативно-тактичних комплексів, такі як «Іскандер», що летить зі швидкістю понад 8000 км/год, «Точка-У», що летить зі швидкістю понад 4000 км/год, швидкісні ракети Х-22, Х-31, «Онікс», що летять зі швидкістю 3-4 тисячі км/год.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Найбільше ворожих штурмів за добу зафіксовано на Гуляйпільському напрямку — Генштаб ЗСУ
Найбільше ворожих штурмів за добу зафіксовано на Гуляйпільському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби між українськими військами та російськими загарбниками відбулося 78 бойових зіткнень. Найбільшу активність ворог проявив на Гуляйпільському, Покровському та Костянтинівському напрямках.

Ворог вдарив по будинку в Херсоні, є загибла
Ворог вдарив по будинку в Херсоні, є загибла

Сьогодні, 12 січня, близько 13:40 військові рф здійснили артилерійський обстріл міста Херсона.

Понад 100 кілометрів у тил: дрони СБС знищили три системи російської ППО
Понад 100 кілометрів у тил: дрони СБС знищили три системи російської ППО

Упродовж 12 січня на Запорізькому та Донецькому напрямках підрозділи Сил безпілотних систем України провели серію високоточних ударів по ворожій протиповітряній обороні.

Освітні пільги для військових та їхніх родин у 2026 році: подробиці від Міноборони
Освітні пільги для військових та їхніх родин у 2026 році: подробиці від Міноборони

У Міністерстві оборони України нагадали, якими пільгами щодо освіти можуть скористатися військовослужбовці та їхні рідні у 2026 році.

Боєць «Форпосту» ліквідував ворожих штурмовиків, заволодів їхньою рацією та врятував своїх побратимів
Боєць «Форпосту» ліквідував ворожих штурмовиків, заволодів їхньою рацією та врятував своїх побратимів

Український захисник з бригади «Форпост» з позивним «Микита» не лише примудрився самостійно ліквідувати групу ворожих штурмовиків, а й надзвичайно вдало скористався їхньою рацією, щоб попередити своїх побратимів про небезпеку.

«За залізницю не пройшли» — у Покровську дрони й артилерія зупиняють спроби ворога накопичитися
«За залізницю не пройшли» — у Покровську дрони й артилерія зупиняють спроби ворога накопичитися

Російські війська активізували спроби просочитися штурмовими групами в північну частину Покровська — за залізницю. Сили оборони зривають ці дії ударами артилерії та безпілотників, не дозволяючи противнику накопичити сили й розгорнути наступ.

ВАКАНСІЇ
Лікар сімейної медицини

від 23000 до 23000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

Начальник радіолокаційної станції (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Медична сестра, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Діловод, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Технік стартового і підйомно-транспортного обладнання, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Кухар

від 20000 до 20000 грн

Житомир

199 навчальний центр ДШВ ЗСУ

--- ---