Саме таку неофіційну назву отримали перші в історії випробування взаємодії пілотованого літака з дроном зі штучним інтелектом в ролі напарника на авіабазі Еглін у Флориді (США)…
Щоб тримати зброю в руках, шестирічна Іринка ще замала. Тож вирішила, що робитиме власноруч прикраси, аби продавати їх на благодійних ярмарках та через соціальні мережі, а гроші передавати Збройним Силам України.
За короткий проміжок часу дівчинка придбала та передала на фронт два тепловізори, а нині зосередила свої зусилля на придбанні автомобіля для військових.
Тато Іринки — старший лейтенант Олександр Васильєв — захищав Україну з 2014 року. Офіцер з відзнакою закінчив Національну академію сухопутних військ у Львові та служив у складі окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.
Він неодноразово перебував у районі проведення операції Об’єднаних сил, а з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну боронив Київщину, а згодом Миколаївщину, де загинув 27 березня під час виконання бойового завдання. Похований герой у Рівному.
Як розповіла мати дівчинки Вікторія Васильєва, в один із днів донька прокинулася після сну й перше, що вона сказала: «Тато наш захищав Україну? Захищав. Він загинув. Тепер я маю захищати Україну».
У дитячій кімнаті, дивлячись на фото свого татуся в парадному військовому однострої, з медалями й чорною стрічкою, Іринка працює без вихідних, з кожним днем нарощуючи темпи роботи та розширюючи асортимент власної продукції, бо вірить у перемогу української армії.
Фото та відео авторів
@armyinformcomua
120 окремий розвідувальний полк продовжує впроваджувати найсучасніші технології на полі бою. Один із прикладів — бойова роботизована платформа RATEL H, яка вже активно працює на передовій.
За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури чоловіку заочно повідомлено про підозру в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України, вчиненому з використанням службового становища.
У Харкові заочно судитимуть 53-річного мешканця Ізюмського району, який під час окупації регіону працював «поліцейським патрульно-постової служби» у створеному загарбниками каральному органі.
Міністр оборони України Денис Шмигаль розповів про нові домовленості, яких вдалося досягти за підсумками зустрічі Контактної групи з питань оборони України, яка сьогодні відбулася у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі.
Поліцейські за сприяння Міністерства оборони України затримали групу військовослужбовців, які, за даними слідства, причетні до незаконного позбавлення волі людей, катувань, вимагань і розбійних нападів на території Тернопільської області.
Військовослужбовці 3 батальйону «Свобода» 4 бригади оперативного призначення «Рубіж» показали свій внесок у відбиття нещодавнього ворожого штурму на Покровському напрямку.
від 10000 до 15000 грн
Запоріжжя
Військова частина А3130
Саме таку неофіційну назву отримали перші в історії випробування взаємодії пілотованого літака з дроном зі штучним інтелектом в ролі напарника на авіабазі Еглін у Флориді (США)…