ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Орка тіло ляже у ґрунт – допоможе… «Буревій»

Озброєння та техніка
Прочитаєте за: 2 хв. 5 Липня 2022, 20:06

Українські воїни продовжують невпинно зменшувати «популяцію» рашистів. Зокрема, потужних ударів по окупантах завдають вітчизняні реактивні системи залпового вогню «Буревій».

Перша інформація про використання Силами оборони України цієї системи з’явилася у червні 2022 року. Пізніше в мережі почали публікувати кадри безпосередньо бойової роботи «Буревіїв». Так, на одному з найновіших відео українські артилеристи завдають вогневого ураження противнику. За лічені секунди вони відправляють ворогу шістнадцять 220-мм смертельних реактивних «гостинців».

«Буревій» – одна з найновіших розробок Шепетівського ремонтного заводу. Дехто може сказати, що це радянський «Ураган» на новому шасі. Але це зовсім не так. Адже українська РСЗВ отримала чимало серйозних апгрейдів.

До прикладу, її оснастили сучасними цифровими системами управління вогнем та обміну інформацією, що суттєво скорочує час від розгортання на позиції до початку стрільби. Екіпажу достатньо не виходячи з броньованої кабіни натиснути кілька кнопок, аби відправити ворогу пакет із шістнадцяти реактивних снарядів, після чого швидко змінити вогневу позицію. Також нова «начинка» «Буревія» дозволяє приймати цілевказівку від розвідувальних БПЛА.

До речі, щодо нового шасі Т815-7 від чеської Tatra. Варто зазначити, що на аналогічних шасі змонтовані французькі САУ CAESAR та словацькі САУ Zuzana 2. Завдяки колісній формулі 8х8, великим ходам підвіски та потужному двигуну система «Буревій» має високу прохідність та маневреність.

Що ж до снарядів, то «Буревій» може використовувати як реактивні снаряди від радянського «Урагану» з дальністю дії до 35 км, так і нові, зі збільшеною до 65 км дальністю, розроблені КБ «Південне» в рамках програми «Тайфун-2».

Фото та відео з мережі Інтернет

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить