ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Анонс найцікавіших публікацій АрміяInform на 8 червня

Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 7 Червня 2022, 21:30

Українські захисники «затрофеїли» БМД-4М: що про неї відомо

Під час одного із бойових зіткнень наші воїни захопили модернізований варіант ворожої бойової машини десанту БМД-4. Докладніше про це читайте в матеріалі на АрміяInform.

Мародерство у промислових масштабах як генетична пам’ять країни-агресора

З початком російсько-української війни навесні 2014 року разом з усіма жахіттями, притаманними військовим діям, прийшло і нове – російське мародерство. А разом із ним і мародерство у промислових масштабах. Зазирнути в підґрунтя цього питання кореспондентам АрміяInform допоміг кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Національного військово-історичного музею України Олександр Филь.

Наскільки дієві економічні санкцій проти росії

Коли йдеться про міжнародні економічні санкції проти росії, то виникає цілком слушне запитання, наскільки вони дієві. З цього приводу АрміяInform зробила короткий огляд російських ресурсів та з’ясувала, яким чином нові реалії впливають на життя пересічних росіян.

«Азов» годуватиме роспропаганду як мінімум рік

Не менш страшною та ефективною зброєю сучасності поруч із літаками, танками, гарматами чи ядерними бомбами, є звичайнісінький телевізор (звісно, як збірний образ сучасних масмедіа). Нині ми ведемо запеклі бої з російською неоімперією не тільки в фізичному просторі, а й в інформаційному.

Про актуальні теми, що пропаганда рф застосовує проти нас у поточний момент і найнебезпечніші інформаційні впливи противника, на які можна очікувати в короткостроковій перспективі, ми розмовляємо з воєнним експертом, співголовою ГІ «Права Справа» Дмитром Снєгирьовим.

Мова – це теж поле бою: про граматику, що підіграє ворогу

Рашистська пропаганда вправно використовує мовні конструкції для приховування винних і відповідальних за неспровоковану широкомасштабну агресію рф проти України. «Война началась», «боевые действия ведутся», «гуманитарная катастрофа случилась», «прилетело»… Такі й подібні до них формулювання часто можна прочитати у ЗМІ.

Що глибоко не так із цими начебто нейтральними словами і словосполученнями, як вони шкодять Україні і діють на користь рф – читайте на АрміяInform.

Дерусифікація у дії, або Війна пам’ятникам антигероям

Після широкомасштабного вторгнення рф на територію України в містах і селах більш активно почали змінюватися назви вулиць, демонтуватися радянсько-російські пам’ятники. «Українські варвари воюють з поетами та полководцями…» − зарясніли заголовками російські масмедіа. Про дерусифікацію в Україні,  а також про «героїв», у яких руки у крові українців − читайте у матеріалі нашого кореспондента.

«Я ніколи не зустрічала людей, які б так самовіддано любили свою країну» − американка про українських воїнів

Алексіс одна з тих, хто з перших днів широкомасштабного вторгнення в Україну не змогла продовжувати своє звичне мирне життя не те, що в іншій країні – на іншому континенті. Вона – студентка Колумбійського університету, саме того елітного американського закладу, який входить до так званої Ліги плюща і навчання в якому обіцяє стабільне майбутнє. Особливо, якщо ти обрав за спеціальність медицину. А коли вона дізналася про те, як український народ постав у боротьбі за свою незалежність – зібрала речі й вирушила до України.  Бо так веліло серце, бо там вона зможе врятувати не одне життя.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Гірше, ніж просто окупант: оголошено підозру росвійськовому, який під час окупації Бучі грозився розстріляти матір з дітьми
Гірше, ніж просто окупант: оголошено підозру росвійськовому, який під час окупації Бучі грозився розстріляти матір з дітьми

Сьогодні наша історія буде не про класичного зомбованого москаля, який є уродженцем мокшанських боліт, а про нелюда, який народився у Києві.

«Звільнення часу для інших завдань»: фундатори цифрових змін у ЗСУ розповіли про цифровізацію, Армія+ та Big data
«Звільнення часу для інших завдань»: фундатори цифрових змін у ЗСУ розповіли про цифровізацію, Армія+ та Big data

Цифровізація ЗСУ — надважливий процесс, покликаний зменшити навантаження на військових, зробити сервіси доступнішими та виконати низку супутніх завдань.

На Сумщині внаслідок ворожих обстрілів три людини загинули, а 10 зазнали поранень
На Сумщині внаслідок ворожих обстрілів три людини загинули, а 10 зазнали поранень

Окупанти завдали ударів по населених пунктах Сумської області, що спричинило руйнування та призвело до жертв.

Залетіли в гості до «Ахмата»: дронарі підрозділу «Стрікс» завдали удару по ворогу на Білгородщині
Залетіли в гості до «Ахмата»: дронарі підрозділу «Стрікс» завдали удару по ворогу на Білгородщині

Дронарі Харківської прикордонної комендатури швидкого реагування уразили техніку, «ждунів» та особовий склад ворога на Південно-Слобожанському напрямку.

Уражено склади боєприпасів та райони зосередження живої сили ворога на тимчасово окупованих територіях — Генштаб ЗСУ
Уражено склади боєприпасів та райони зосередження живої сили ворога на тимчасово окупованих територіях — Генштаб ЗСУ

Сили оборони в ніч на 19 березня завдали ударів по об’єктах військової логістики та живій силі противника.

ВАКАНСІЇ
Водій кат. В, С1 С, D1 D, E

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Оператор БпЛА (ЗСУ) вся Україна, На контракт

від 20151 до 120151 грн

Вся Україна

116 ОМБр

Гранатометник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Бойовий медик

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

Зовнішній пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів

від 24000 до 124000 грн

Мукачево

128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада

Снайпер

від 21000 до 121000 грн

Слов'янськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

--- ---