ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Так звану другу армію світу можна й потрібно перемагати. Їх потрібно нищити» — Олексій Резніков на виставці знищеної російської техніки

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Травня 2022, 13:23 12

Міністр оборони України Олексій Резніков разом з очільником вітчизняного МВС Денисом Монастирським відвідали виставку знищеної російської військової техніки на Михайлівській площі у Києві.

За словами Міністра оборони, ще в середині березня у відомстві народилася ідея створити таку виставку.

— Потім з’ясувалось, що паралельно та ж сама ідея народилась і в Міністерстві внутрішніх справ, у мого колеги Дениса Монастирського. Стало очевидним, що це в принципі урядовий проєкт. У ньому беруть участь Міністерство оборони, Міністерство внутрішніх справ, Міністерство закордонних справ, Міністерство культури та інформаційної політики, Міністерство розвитку громад та територій України, Міністерство ветеранів. Чому проєкт зі створення такої виставки було підтримано урядом? Перше — це відзнака героїчності й мужності Збройних Сил України і всього сектору безпеки і оборони, які залишають тільки рештки від ворожої техніки, — зазначив Олексій Резніков.

Друга причина, чому підтримали створення виставки — вона стала нагадуванням українцям, що війна — гаряча її фаза — ще триває:

— І розслаблятись, вступати у партію тих, хто завершив війну, ще зарано. Війна триває і нині складні бої на Донбасі, на Харківщині і на півдні України. Ми ще остаточно не завершили цю кампанію з перемоги над орками. І третя причина — ми маємо продемонструвати всьому світові, що так звану другу армію світу можна й потрібно перемагати. Їх потрібно нищити. І виставка якраз є свідчення цього, — додав Міністр оборони.

Він нагадав, що росіяни вихвалялися, нібито їхні танки швидко дійдуть до Атлантики.

— Тож давайте їм допоможемо швидко туди доїхати, тільки у трішки зміненому стані. Ми зробимо їм логістичну послугу — і їх побачить і Севілья, і Лісабон. Атлантика побачить оцю зруйновану оркостанську техніку. Оце ми їм допоможемо зробити. Для мене, як для юриста, взагалі важливо, щоб ці рештки ворожої техніки були і у Гаазі, і у Нюрнберзі. Бо злочини росіян мають бути покарані. І вони заплатять за кожне життя українців, за кожну зруйновану домівку. І ця виставка буде якраз доказом, що вони були тут, і у якому стані опинилися. Я переконаний, виставка проходитиме не тільки в Україні, а і по всьому світу. В кожній столиці ми поставимо такі залишки, щоб світ бачив і знав: їх можна перемагати. І це хороша добра справа.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини