Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Під час онлайн-зустрічі за участю Міністра у справах ветеранів України Юлії Лапутіної, віцепрем’єр-міністра — міністра у справах хорватських захисників Тома Медведа, Посла України в Республіці Хорватія Василя Кирилича та представників обох міністерств обговорили можливість використовувати хорватський досвід реінтеграції військових до мирного життя після тривалої війни.
Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів України.
Сторони обговорили посилення співробітництва двох країн щодо ветеранської політики, а також можливість запозичення Мінветеранів хорватського досвіду реінтеграції військових до мирного життя після тривалої війни та соціального захисту їхніх родин, а також роботи з постраждалим цивільним населенням.
Це, зокрема, досвід із законодавчого унормування щодо надання правового статусу й соціальних гарантій Захисникам, членам їхніх сімей, родинам загиблих, а також тих Воїнів, які пропали безвісти. Це досвід надання психологічної реабілітації учасникам бойових дій та мирному населенню, які зазнали страждань внаслідок війни, а також комфортної інтеграції Захисників у суспільство.
Зі свого боку міністр ветеранів Хорватії Томо Медвед висловив повну підтримку Україні та нашому народу у протистоянні широкомасштабній російській агресії. Він наголосив на готовності хорватської сторони поділитися своїми досвідом та практичними напрацюваннями з усіх ветеранських питань, аби допомогти нашій країні якомога швидше справитися з наслідками війни.
«Ми визнаємо силу, мужність і рішучість українських Захисників. Республіка Хорватія й надалі надаватиме сильну підтримку у вашій боротьбі за свободу в усіх напрямках, де це можливо, — сказав Тото Медвед Юлії Лапутіній. — Пишайтеся вашими Захисниками й міцного кроку до перемоги».
За підсумками зустрічі сторін було домовлено невідкладно розпочати роботу профільних представників обох міністерств задля напрацювання подальшого обміну досвідом щодо ветеранів війни та постраждалого населення в межах компетенцій відомств.
Оператори СБС в ніч на 5 квітня завдали ударів по порту Приморськ у Леніградській області та нафтопереробному заводу у місті Кстово Нижнєгородської області.
Пілоти 46-ї аеромобільної Подільської бригади уразили велику кількість росіян, серед яких було справжнє диво.
Пілоти 3-ї важкої механізованої Залізної бригади зафіксували факт вбивства росіянами власних солдатів, які ішли здаватися.
Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка зафіксували масований дроновий накат росіян.
Оператори батальйону безпілотних систем «Перун» 42-ї механізованої бригади імені Героя України Валерія Гудзя уразили російську «броню» та піхоту.
Загальна кількість поранених складає 35. Під вогнем військових рф опинилися громади по всій території області.
Заступник командира роти охорони з морально-психологічного забезпечення
від 27000 до 30000 грн
Запоріжжя
Військова частина А3130
Корюківський РТЦК та СП запрошує на контрактну службу в
від 21100 до 121100 грн
Мена, Чернігівська область
Інспектор прикордонної служби (військова служба)
від 25000 до 25000 грн
Черкаси
Державна прикордонна служба України
Оператор БпЛА, Військова служба за контрактом, Військовослужбовець ЗСУ
від 20000 до 120000 грн
Петрівське, Запорізька область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….