ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Буковині поховали загиблого десантника Ігоря Бурденюка

Регіони
Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Травня 2022, 16:16

Мешканці села Шипинці та навколишніх сіл Кіцманської громади віддали останню шану загиблому в російсько-українській війні захиснику Ігореві Бурденюку. Також проститися з ним прийшло керівництво району та громади, волонтери, бойові побратими, ветерани Кіцманщини та вдячні земляки.

В останню путь десантника 87-го окремого аеромобільного батальйону 80-ї окремої десантно-штурмової бригади провели в рідному селі сотні людей.

«Наш мужній і вірний присязі воїн загинув, захищаючи Батьківщину та всіх нас від підступного й безжального ворога, який нищить і шматує нашу країну, залишає на її тілі глибокі рани, руйнує мирні українські міста, — йдеться у скорботному дописі Кіцманської територіальної громади. — Та найстрашніше — вбиває наших дітей тільки за те, що вони люблять свою землю і стали на її захист від людиноненависницької орди. На землі наші захисники стають Героями та Ангелами на небі. Щирі співчуття від усієї нашої громади і низький уклін до землі батькам за такого сина-патріота! Нехай душа загиблого знайде вічний спокій. Світла пам’ять, шана і слава Герою!»

Поховали загиблого захисника з військовими почестями на кладовищі його рідного села.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Найактивніше противник діє на західних околицях Покровська: 7-й корпус ДШВ

Найактивніше противник діє на західних околицях Покровська: 7-й корпус ДШВ

Сьомий корпус ШР ДШВ, котрий оперує в Покровській агломерації повідомив щодо оперативної обстановки станом на 10:00 16 грудня.

«Наздогнала куля»: точний постріл снайпера 92-ї бригади зірвав спробу втечі окупанта

«Наздогнала куля»: точний постріл снайпера 92-ї бригади зірвав спробу втечі окупанта

Робота снайпера рідко потрапляє в об’єктив камери, однак у публікації на сторінці 92 окремої штурмової бригади імені Івана Сірка зафіксовано саме такий епізод бойової роботи.

Міністр оборони України на «Рамштайні» поінформує союзників про ситуацію на полі бою

Міністр оборони України на «Рамштайні» поінформує союзників про ситуацію на полі бою

Сьогодні у форматі відеозв’язку відбудеться 32 засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн».

«Труба під постійним вогневим контролем» — у Куп’янську росіяни не полишають спроб пробити сухопутний коридор

«Труба під постійним вогневим контролем» — у Куп’янську росіяни не полишають спроб пробити сухопутний коридор

На Куп’янському напрямку, в самому місті Куп’янську, ворог не складає зброї. «Дуже суворий» спротив оточених росіян триває. Сили ж оборони продовжують операцію з їхнього знищення.

Воїни 3-го полку ССО зірвали спробу росіян закріпитися поблизу Покровська

Воїни 3-го полку ССО зірвали спробу росіян закріпитися поблизу Покровська

Оператори Сил спеціальних операцій Збройних сил України провели успішну операцію неподалік Покровська, зірвавши спробу російських військ закріпитися вздовж залізничних шляхів.

Маневр, прикриття, постріл: як у 56-й бригаді готують танкові екіпажі до реального бою

Маневр, прикриття, постріл: як у 56-й бригаді готують танкові екіпажі до реального бою

У танковому батальйоні 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади триває бойова підготовка нових екіпажів, орієнтована на злагоджені дії в умовах реального бою. Військові відпрацьовують взаємодію, маневр і підтримку одне одного безпосередньо на вогневих рубежах.

ВАКАНСІЇ

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Одесса та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Одеса, Одеська область

Молодший інспектор прикордонної служби

від 20100 до 25000 грн

Миколаїв

Державна прикордонна служба України

Номер обслуги самохідної гармати в ЗСУ

від 20000 до 60000 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Діловод ЗСУ

від 24000 до 50000 грн

Запоріжжя

Хортицький РТЦК та СП

Начальник радіолокаційної станції (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

--- ---